Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SZUKAM]Auto clicker na pewną ilość kliknięć.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Szukam kodu do auto clickera który ma klikać 6x lewy shift w odstępie tam 0.5s około i zeby była pętla na to.

Z góry dzięki za pomoc.

Nie piszcie, żeby sam to napisał - nie ogarniam.

Pisałem już dużo i nic mi nie wychodzi.

 

Opublikowano

Metinowcom nigdy sie nie udaje ;C

 

While 1 / WEnd, Send("{LSHIFT}"), Sleep(500)

Wszystko czego potrzebujesz, jesli jest to dla Ciebie za trudne, zeby zlozyc to w logiczna calosc to gratuluje.

Opublikowano

Zrobiłem takie coś:

While 1

Send("{LSHIFT}")

Sleep(500)

WEnd

I to nie daje tego co chciałem.

Coś jest źle?
Robiłem też, że dawałem kilka send sleep i również zero efektów.

A to skrypt jaki napisałem w auto hotkey'u :

delaybetweenfkeys:=2

fkeydowndelay:=37


LShift::

loop

{

if checkkeyreleased(A_thishotkey)

break

presskey("LShift")

}

return


presskey(key,del1 =999999, del2 =999999)

{

global delaybetweenfkeys,fkeydowndelay

del1:=del1=999999 ? fkeydowndelay

del2:=del2=999999 ? delaybetweenfkeys

sendinput {%key% down}

sleep %del1%

sendinput {%key% up}

sleep %del2%

return

}



checkkeyreleased(key,checkdelay =2)

{


Sleep, %checkdelay%

GetKeyState, state, %key%, P

if state = U

return true

else

return false

}


Skrypt

ma za zadanie klikanie lewego shiftu. tzn ma mi to służyć tak, że gdy

jak trzymam shift, to mi nawala kilka razy. Skrypt działa, tylko za dużo

razy klika shift. Czy pomoże mi ktoś zmienić, aby klikał 6 razy??

Z góry dzięki
Opublikowano

Nie rozumiem jakim cudem to może nie działać.

A to działa poza metinem:

For $i = 1 to 6 ;<- tu ustawiasz ilosc klikniec
Send("W")
Sleep(500)
Next

@Down

Bezsens, IsPressed nie symuluje, a jedynie sprawdza czy klawisz został wciśnięty.

A to, że nie działa moim zdaniem to wina HackShieldów ze strony Metina.

Opublikowano

Metin 2 Global czy Priv? Jeśli global to musiałbyś jakoś zablokować hackshield lub go obejść.

1387536187-U112334.png

Jeśli Ci pomogłem mógłbyś wynagrodzić lajkiem :)

Opublikowano

Nie chodzi do metina. Do gry o nazwie SAMP

Po prostu ma mi nawalać shifta lewego albo 6x i znowu albo w większych odstępach.

Może napiszecie mi taki, że np wali ciągle lewy shift np. co pół sekundy, czy tam ileś. A ja wrazie czego spróbóje dostosować. Z góry dzięki.

Może być w autohotkey albo autoit.

Opublikowano

Nie chodzi do metina. Do gry o nazwie SAMP

Po prostu ma mi nawalać shifta lewego albo 6x i znowu albo w większych odstępach.

Może napiszecie mi taki, że np wali ciągle lewy shift np. co pół sekundy, czy tam ileś. A ja wrazie czego spróbóje dostosować. Z góry dzięki.

Może być w autohotkey albo autoit.

 

Popracuj nad ortografią...

 

Tu masz wciskane w kółko co 0,5 sekundy:

 

While 1
Send("{LSHIFT}")
Sleep(500)
WEnd

9obpmnjr.png

Opublikowano

To co teraz dałeś działa, ale...

zmieniałem to sleep na 400, 200 no i mam tak: biegam normalnie, za pare sek zaczyna biec szybko, o to chodzi, ale po paru chwilach przestaje i znowu za pare sek zaczyna i tak ciągle. Co jest źle?

Opublikowano

To co teraz dałeś działa, ale...

zmieniałem to sleep na 400, 200 no i mam tak: biegam normalnie, za pare sek zaczyna biec szybko, o to chodzi, ale po paru chwilach przestaje i znowu za pare sek zaczyna i tak ciągle. Co jest źle?

 

 

Co pół sekundy jest tylko kliknięcie, nie przytrzymanie. A to pół sekundy może być za szybkie by gra łapała cały czas... spróbuj zmienić na np. 1000

9obpmnjr.png

Opublikowano

A nie o taki wynik Ci chodziło? Do ciągłego biegania użyj Send ("klawisz down")- czyli przytrzymanie, żeby zakończyć trzymanie powtarzasz kod tylko zamiast down - dajesz up

1387536187-U112334.png

Jeśli Ci pomogłem mógłbyś wynagrodzić lajkiem :)

Opublikowano

Udało mi się zrobić, że cały czas klika, tylko teraz jest inny problem.

Wchodzę do samp'a, włączam skrypt i nie mogę wejść do gry, bo cały czas nawala mi ten lewi shift i wszystko mi się wali, zaznacza mi wszystko, zmienia pismo, nie mogę wejść do gry, nie da się wziąć ALT+TAB i wgl.

Czy da się napisać aby jakimś przyciskiem skrypt się włączał, a innym wyłączał? np. na klawiaturze numerycznej + włączałby a - wyłączał czy jakoś inaczej. Z góry dzięki za wielką pomoc.

Opublikowano
Global $pause
HotKeySet("{HOME}","spam")

while 1
Sleep(100)
WEnd

Func spam()
   $pause = Not $pause
   For $i = 0 to 5
   Send("{LSHIFT}")
   Sleep(500)
   Next
EndFunc

Włączasz przyciskiem "Home".

Opublikowano
HotkeySet ("{F1}", "zmien")
Global $dzialaj = False
Func zmien()
$dzialaj = not $dzialaj
EndFunc
While 1
While $dzialaj
Send("{LSHIFT}")
Sleep(500)WEnd
WEnd
 

 

 

Up szybszy, nie odświeżałem strony.

1387536187-U112334.png

Jeśli Ci pomogłem mógłbyś wynagrodzić lajkiem :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...