Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Polepszenie grafiki i pokazywanie FPS


sebka32414

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Potrzebuje program który ulepszyłby grafikę w Batllefield 3

Słyszałem o injector FXAA czy jakoś tak ale za nic nie mogłem znaleść działającego linku.

Jeśli chodzi o sprzęt to spoko

BF na ultra 1920x1080 średnio 40-60 fps

 

druga sprawa to pokazywanie FPS...

Chciałbym żeby przy każdym włączeniu pokazywało FPS w prawym górnym rogu ekranu(Trochę wkurza co chwile wpisywać komendy na fps.. :P)

 

 

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ściągnij sobie Frapsa, albo Action! i będziesz widział fpsy bez męczenia się z komendami.

CPU: Intel Core i5 3350p /// MOBO: Gigabyte GA-Z68AP-D3 /// GPU: MSI Geforce GTX 660 Ti OC 2GB /// PSU: XFX Core 550W 120mm 80+ SLI PSU /// HDD: Seagate 500GB /// RAM: Crucial 8GB 1333MHz

a71211487f3a47a8.png

Opublikowano

No to zrób plik w folderze bf3 ( C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3 ) o nazwie User.cfg i w nim wpisz

 

render.drawfps 1
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Zainstaluj program ENB Series
ENB Series polepszy ci grafike tylko w google wpisz ENB Series Battlefield 3 ponieważ do każdej innej gdy są inne ENB'y

Opublikowano

Jeśli chodzi o pokazywanie klatek przy każdym włączeniu gry , wciskasz "`" i wpisujesz render.drawfps 1 ;]

xrdj.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...