Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedż Radio Anglia 1.6.2 RolePlay


xDelayedx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

beznazwyfri2.png



RolePlay ! - Radio Anglia



rekron.png



Policja : reputation-40b-hover.png



Wiek -


Imie -


Nick -


Ortografia -




Urzad press_release.png



Wiek -


Imie -


Nick -


Ortografia -




Instruktor - Nauka Jazdy m3_osrodek_szkolenia_kierowcow_osk_paint



Wiek -


Imie -


Nick -


Ortografia -



l9dh.png




Adres IP: już wkrótce



Nazwa Serwera: Radio Anglia

Wersja: 1.6.2

Typ Serwera: Dedykowany

WhiteList: Wyłączone

Tryb Gry: Role Play

Ilosc Slotow: 40

Zwierzeta: Wyłączone

Potwory: Wyłączone

PVP: Wyłączone


1329473060u545403.png





Eaontil


Psinos0


Dawidixxx


DaLaKong


Zb3I4l.jpg

Opublikowano

Podanie na policjanta .
Wiek : 14
Imię : Adrian
Nick : adx52x
Ortografia : 9/10

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Opublikowano

Podanie na urzędnika.


Wiek: 14


Imię: Filip


Nick: Robobot


Ortografia: Rzadko kiedy popełniam błędy.


Opublikowano

Instruktor - Nauka Jazdy m3_osrodek_szkolenia_kierowcow_osk_paint


Wiek - 17

Imie - Kacper

Nick - Navcio

Ortografia - Perfekcyjna :)

12674.png Zapraszam
Opublikowano

Podanie na policjanta .

Wiek : 14

Imię : Adrian

Nick : adx52x

Ortografia : 9/10

Dodany

 

 

Podanie na urzędnika.

Wiek: 14

Imię: Filip

Nick: Robobot

Ortografia: Rzadko kiedy popełniam błędy.

Dodany

 

 

Instruktor - Nauka Jazdy m3_osrodek_szkolenia_kierowcow_osk_paint

Wiek - 17

Imie - Kacper

Nick - Navcio

Ortografia - Perfekcyjna :)

Dodany

 

Jak serwer wystartuje w ratuszu zglosicie sie do DaLaKong

Zb3I4l.jpg

Uczeń
Opublikowano

Napisalibyście coś więcej o serwerze? :> O rozgrywce, co tam będzie itp. itd. Bo za bardzo nie wiem, na co mam się zapisać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...