Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Nie działa C.A. Kiedy będzie działał słyszałem że są jakieś remonty i nic więcej ale nie wie kiedy włączą


Elitarny21

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już po 13 i dalej nie działa :(

 

Zawsze mają jakiś poślizg, poczekajmy 10-15min, nexon nigdy nie jest punktualny.

Opublikowano

Już po 13 i dalej nie działa :(

 

Lepiej żeby było nawet do 18 niż przerwy by robili pare razy dziennie ;)

1390144171-U592769.png

 

3x ExModerator Minecraft | ExModerator Battlefield | ExMentor | 2x Ex MPC Media Team | Gold Member | MPC Coders Team | ExMPC Modder | Combat Arms Private

Opublikowano

Japier ile można czekać. Co dziennie coś robią jakby nie mogli raz a porządnie pewnie technikami są polacy

Wy też macie error serwer 0 z skrzyniamy i INBOX nie moge witeirac itp

thccc.jpg

Opublikowano

Z tego co kiedyś pisali na facebooku to technicy od sewerów pracują w Korei (tak było w przypadku jak dodawali Haireda Guns chodzi o misje z sztabkami złota też było pełno bugów i wlasnie wtedy pisali że zrobia to w poniedziałek bo ich odzział już jest zamknięty a była 14 PL czasu jak się nie myle ;) )o_O a w EU maja tylko odział dodający Patche itp ...

@EDITT podobno jakąś rekompensata ma być nie wiem czy w postaci EXPA na ileś H czy skrzynki czy coś innego :PEdytuj

2vtoz2w.jpg

Opublikowano

To jest naprawdę żałosne. Niech już to włączą, ludzie chcą grać, jebać paczki i megafony. Niech sobie naprawy po nocach robią -.-

Pewnie zaraz będzie do 15:30

Opublikowano

Ten bug z GP na cw podobno był bugiem. Wczoraj można było zarobić 50k GP, na kilku-kilkunastu CW :) Więc pewnie miedzy innymi, dlatego ta przerwa jest.

674071459604241683421.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...