Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak puszczać muzykę na team speak 3?


zikkik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo jest konkurs muzyczny i chciałbym dostać jakiś sprawdzony poradnik jak to zrobić i tak żebym w tej samej chwili też mógł mówić.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam .

130112090110516685_f14_0.jpg

Opublikowano
BOT Muzyczny - Co i jak ? :


Potrzebne rzeczy :

- Virtual Audio Cabel

- Winamp


Download VAC :



Po ściągnięciu plików VAC przechodzimy do instalacji.

1. Otwieramy folder gdzie mamy pobrane VAC.

2. Odpalamy plik setup, następnie tak.

3. Akceptujemy.

4. Zaznaczamy Im advanced user.

5. Klikamy install.

6. Gratuluję zainstalowałeś Virtual Audio Cabel.


Czas na skonfigurowanie TS3 :


1. Wchodzimy w opcje: Settings - > Options - > Capture - > Add - > Profile name : ustawiacie sobie własną nazwę (Najlepiej Bot Muzyczny, chociaż się nie będziecie mylić) i ok.

2. Zaznaczamy nowo utworzony profil następnie zaznaczamy : Voice Activation Detection , następnie w capture device szukamy virtual audio cable i jak jest ta linijka to suwak przesuwamy w lewo do końca.

3. Zapisujemy.

4. Następnie Settings - > Identities. Tworzymy nową klikająć "Add". Nazywamy ją najlepiej bot muzyczny.

5. Wchodzimy w zakładki (Bookmarks), dodajemy do zakładek po przez kliknięcie "Add to bookmarks".

6. Klikamy opcje "More" .

- Identity (bot muzyczny)

- Capture Profile (bot muzyczny)

- Playback profile (None)

- Hotkey Profile (None)

- Sound Pack (Sounds deactivated)



No i prawie koniec, zostaje tylko skonfigurowanie Winampa.


Zaczynamy.

1. Odpalamy Winampa.

2. Klikamy Ctrl + P. Wyskakują opcje.

3. Szukamy zakładki "Wtyczki", następnie wchodzimy wyjściowe.

4. Pojawiają się 3 opcje do wyboru, wybieramy tą na samym dole.

5. Szukamy urządenia "Virtual Audio Cabel".

6. Klikamy "Ok".

Opublikowano

wejdz w panel sterowania, nastepnie dzwiek > mikstereo wlacz i puszczaj muze :3

mylittleponym.pngSygnatura by Shavire <3



STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...