Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mapa Zamek z Doliny Loary/Ratusz Epoka Żelaza FoE.


Ahmedcreep

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę nie zapominać wystawić opinii na temat budowli!

 

 

 

Zbudowałem jeden z zamków z Doliny Loary.


970151407235424389560.jpgA oto oryginał zamku:

323491407235425389560.jpg

 

A oto link do pobrania mapki:

http://speedy.sh/xfyxq/Zamek-La-Ola.zip

A to jest jej skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/a23d775b2781aaea205c6d01f67b3c42683594579965700250eda145726a786f/analysis/1377849942/

Ratusz z Epoki Żelaza Forge of Empires:

Mapa służy jako spawn do serwera.

 

102591407235428389560.png

 

Oto link do pobrania paczki zdjęć (skana nie ma, musi?):

http://speedy.sh/r9nAz/Zdjecia-Ratusz-FoE.zip

A to link do pobrania mapy (skana nie ma, musi?):

http://speedy.sh/wCKYm/Ratusz-Antyczna-Grecja-FoE.zip

Ratusz Epoka Postępowa Forge of Empires

 

Na razie tylko screeny, gdyż na tej samej mapie buduję jeszcze inne budowle.

 

 

322951407235430389560.png

 

316911407235433389560.png

 

771631407235435389560.png

 

545271407235437389560.png

 

940171407235441389560.png

 

Jeżeli poszukujesz listy ID przedmiotów Minecraft, komend WorldEdit, to zapraszam do mojego poradnika!

 

 

25hmxok.png

Opublikowano

Podoba mi się, ale jakby to było w większe, to by ładniej wyglądało ;) - taka rada ;p

KONTAKT:
gg:33770533                                                                                Pomagam przy serwerach mc/ robię swoje.
skype:milten22pl

Opublikowano

Gościu TY masz talent zatrudnij się na jakimś serwerze do budowy map to serwer będzie miał 100% dużo ludzi :D Powodzenia w przyszłości bardzo realne budowle.

Opublikowano

Naprawdę łądnie budujesz ! Twoje budowle zasługuja na jaknajwyższe oceny ! Wg mnie powinienieś zatrudnić sie jako płatny Budowniczy na różne mapki, areny, budowle etc. Twój talent na prawdę warto dalej rozwijać. Budując takie mapki na różnych serwerach na pewno spotkasz sie z pochwałami.

Opublikowano

Podoba mi się, ale jakby to było w większe, to by ładniej wyglądało ;) - taka rada ;p

Wiem, zamek powinien być większy 2x. Tam gdzie teraz są 3 kratki powinno być 6, gdzie 10 tam 20 itp. Wtedy można by zrobić więcej detali.

Jeżeli poszukujesz listy ID przedmiotów Minecraft, komend WorldEdit, to zapraszam do mojego poradnika!

 

 

25hmxok.png

Opublikowano

WoW, brak słów:D

Szacun, budowle spoko

Laptop: Lenovo G500


Procesor: Intel Core i3-3110M 2.40 GHz, 2 rdzenie, 4 wątki


RAM: 4GB


Grafika: HD Graphics 4000


Dysk: 1 TB


Windows: 8.1 64 bit


 


 

Opublikowano

moim zdaniem jest to niemożliwe do zbudowania lecz jednak udało się wam

+ jestem pod wielkim wrażeniem

Budowałem to sam, a nie "wam" tylko "Ci"

Jeżeli poszukujesz listy ID przedmiotów Minecraft, komend WorldEdit, to zapraszam do mojego poradnika!

 

 

25hmxok.png

Opublikowano

Można jakiś kontakt z Tobą ;P Potrzebuję budowniczych, jak możesz to podaj skype.

Nie buduje dla serwerów. Jedynie pojedyncze budowle. Od budowli, która zabierze Mi powyżej 40 godzin biorę 15zł, które klient wpłaca na fundację Pomocy dla Afryki.

Jeżeli poszukujesz listy ID przedmiotów Minecraft, komend WorldEdit, to zapraszam do mojego poradnika!

 

 

25hmxok.png

Opublikowano

Budowle piękne.Widze że się naprawde starałeś z całych sił.I jeszcze pozdro pomagasz biednym ludziom w potrzebie.Jesteś Zajebistym gościem ;)

Opublikowano

Bardzo ładna budowla, lecz zmienił bym cegły pod zamkiem na stone bricki ;)

Opublikowano

:O ladnie! naprawde ladnie budujesz !
Ja chcialem kiedys zbudowac stacje paliw ;)

ale pozniej cos mi sie nie chcialo jej zbudowac....

naprawde zacznij budowac dla serverow!

1RkW7od.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...