Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metallica - The Unforgiven Co o tej nutce sądzicie?


VillaFranca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie w taki trans wprowadza potężny bass no i ten bit. Mogę tego godzinami słuchać.

DAJ LAJKA!
TO NIE BOLI!
Widzicie jak się staram zdejmijcie mi parę %
Opublikowano

O tak.. uwielbiam tą nutkę ;) Uwielbiam ten bass oraz przester :3 Jedyne czego mogę się uczepić to (jak dla mnie) brak 'walnięcia' w wokalu, słuchając tego aż chce się krzyknąć xD

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Ja ogólnie ich lubię i słucham od lat. The Unforgiven to jeden z bardziej popularnych utworów. Jest niezły, to fakt. Czasem sobie go pośpiewuję xD Moim zdaniem jednak Metallica ma lepsze kawałki niż ten.

#don't care

Opublikowano

Zapodaj jakieś tytuły chętnie wysłucham :D Ta grupa przypadła mi do gustu :)

Pierwsze, jakie mi do głowy przyszły: Enter Sandman, Master of Puppets, Die die my darling, Fuel, Sad but true, Carpie Diem Baby, Blackened, Seek & Destroy, St. Anger. No jeszcze jest Nothing else matters - chyba najbardziej popularny wśród "niefanów" zespołu :)

#don't care

Opublikowano

Ten kawałek jest mistrzowski. Nie słucham tego zespołu na co dzień, ale są utwory, które niewątpliwie zasługują na miano legendy i ten do takich należy.

Opublikowano

Ja osobiście Metalliki raczej nie słucham. Nie przepadam za nimi. Co do Unforgiven - tak sobie.

Opublikowano

 

Zapodaj jakieś tytuły chętnie wysłucham :D Ta grupa przypadła mi do gustu :)

 

 

 

- Master of Puppets

- One

- Welcome Home

- Seek & Destroy

- Battery

- Fade to Black

- For Whom The Bell Tolls

- Enter Sandman

- Wherever I May Roam

-Creeping Death

805491408806070489277.png


Opublikowano

Mimo że słucham rapu to czasami lubie sobie puścić z Metallicy Nothing Else Matters lub Unforgiven, chyba dwie najlepsze nuty.

Opublikowano

Zapodaj jakieś tytuły chętnie wysłucham :D Ta grupa przypadła mi do gustu :)

To według mnie najlepsze (z tych, których jeszcze nie podali):

- Ride the lightning

- Fade to black

- Fight fire with fire

Opublikowano

W The Unforgiven najbardziej podoba mi się ten bass, ale są lepsze utwory Metalliki, takie jak St Anger perkusja wymiata.

tronjpg_nwxaxee.jpg


by NoName


,,Ten, kto boi się przegrać, już przegrał. "


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja ogólnie ich lubię i słucham od lat. The Unforgiven to jeden z bardziej popularnych utworów. Jest niezły, to fakt. Czasem sobie go pośpiewuję xD Moim zdaniem jednak Metallica ma lepsze kawałki niż ten.

Popieram Twoje słowa ;)

 

 

@topic

Co do samej nuty jest jak najbardziej ok aczkolwiek moją ulubioną nie jest.

Nie ma sensu wypisywać wszystkich fajnych nutek bo jest ich wiele no ale moje trzy ulubione to:

1.Master of puppets

2.Welcome home sanitarium

3.One

Trzy kozak nutki :D

HBV27j.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...