Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak nazwać te zainteresowania, pomocy.


peyto666

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli ktoś interesuje się kosmosem itd.. to ASTRONOMIA.

Jeżeli samochodami i motorami to MOTORYZACJA.

 

 

A jeżeli ktoś interesuje się UFO, wypadek w Roswell , życiem pozaziemskim itd ?

To jak nazwać tą dziedzinę?

Opublikowano

Hmm ja mam podobne zainteresowania

-UFO

-Duchy - nie polecam a za razem polecam

-Biała/Czarna Magia - lustra,karty,świeczki,umysł - coś tam zrobiłem

-Kosmos oraz planety

 

Może ogólnie to nazwij "zjawiska paranormalne" paranarmologia "Ufologia"

Nie jestem pewny czy ASTRONOMIA też tego nie zalicza

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

Popierdolizacja :)

 

Nie ma takiego czegoś jak UFO :)

kosmici tylko w "Kapitan Bomba"

 

Ale jak masz takie zainteresowania to tego nie da się nazwać

chyba że

 

Ufomaniakosmitojeb

41196912334212939960.png


Opublikowano

Popierdolizacja :)

 

Nie ma takiego czegoś jak UFO :)

kosmici tylko w "Kapitan Bomba"

 

Ale jak masz takie zainteresowania to tego nie da się nazwać

chyba że

 

Ufomaniakosmitojeb

Udowodnij cwaniaku ze UFO nie istnieje -.-

 

Jeśli jesteś w stanie sobie to wyobrazić to masz:

 

Wyobraź sobie kilka miliardów galaktyk które są w naszym wszechświecie

potem ze w każdej galaktyce jest kilka miliardów gwiazd

większość gwiazd ma ukłąd słoneczny

każdy układ ma kilka planet

i nie wierzę że jesteśmy sami nie mówię ze kosmicie to jacyś geniusze moze jesteśmy my najmądzrzejsi w kosmosie (wątpię)

ale na pewno ktoś tam jest jeszcze

Opublikowano

Dla waszej wiadomości skrót "UFO" oznacza "Niezidentyfikowany obiekt latający"

Zstąpcie sobie "UFO" na "istota pozaziemska"

userbarcopy.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...