Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Duo q z ppl ktora ma mniejsza dywizje


MarianZGP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otoz mam pyt jak jestem duo q z ppl ktory ma mniejsza dywizje ,to moje mmr slabnie czy jest lepsze ?

18706.png

12012395664c93b46ec7f29.jpg

Jeśli pomogłem, daj "+" ;D

Opublikowano

MMR to ukryte elo, które bazuje na ilości wygranych i przegranych rankedów. Jeśli będziesz z twoim kompanem wygrywać to będzie rosnąć, jak przegrywać to będzie spadać.
Nie ma czegoś takiego, że jak grasz z kimś kto ma mniejszą dywizję to twoje mmr spada.

siema.

Opublikowano

Tylko ze skoro wygrał 5 gier to akurat sie nie ma co dziwic. Z tego co wiem to to nie ma wpływ na mmr tylko na LP, jesli silver gra z diamentem to dostaje bardzo malo LP za wygraną. Jesli u przeciwnika jest wyzsza dywizja to ty dostajesz wiecej lp za win.

Opublikowano

Ani nie spada, ani nie wzrasta. Stoi w miejscu, jedynie MMR reszty drużyny w tym wypadku zmienia się (zależnie od MMR tego typa z duo).

 

@down

 

O czym ty mówisz lol, jak już takie bzdury piszesz to podaj jakieś źródło. To jak to jest że grając duo z konta Silver V z kolegą Gold I wyboostowałem go do Diamentu V a on dostaje w nim po 20-30 pkt? Jak to możliwe skoro według ciebie MMR mu nie rosło?

Źle to ująłem. MMR rośnie normalnie poprzez wygrywanie rozgrywek i spada normalnie za przegrywanie rozgrywek. Miałem na myśli to, że MMR nie zmienia swojej szybkości nabijania/tracenia przez gościa z duo, lecz leci dokładnie tak samo jak w przypadku gry solo - ten gość duo nie ma na to prawie żadnego wpływu.

Opublikowano

Ani nie spada, ani nie wzrasta. Stoi w miejscu, jedynie MMR reszty drużyny w tym wypadku zmienia się (zależnie od MMR tego typa z duo).

 

O czym ty mówisz lol, jak już takie bzdury piszesz to podaj jakieś źródło. To jak to jest że grając duo z konta Silver V z kolegą Gold I wyboostowałem go do Diamentu V a on dostaje w nim po 20-30 pkt? Jak to możliwe skoro według ciebie MMR mu nie rosło?

Opublikowano

Do zamkniecia.

 

Jakies boby tu zaczely komentowac ,tylko kasha cos powiedzial dobrze i to zrozumialem.

18706.png

12012395664c93b46ec7f29.jpg

Jeśli pomogłem, daj "+" ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...