Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Zbanował mnie PunkBasher w baterfield 3


nTUXDXD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema!

Wczoraj sciągłem czity do bf3 grałem może z 2 godziny a dzisiaj wchodze i nagle pisze ,,Rozłączenie z grą:wyzucił cię PunkBaster kikcked player ... (for 1200minuts)Ban [Admin Descision''

Czy teraz niemoge grać już w baterfiedl3?

które servery są bez Punkbashera_?

Opublikowano

Siema!

Wczoraj sciągłem czity do bf3 grałem może z 2 godziny a dzisiaj wchodze i nagle pisze ,,Rozłączenie z grą:wyzucił cię PunkBaster kikcked player ... (for 1200minuts)Ban [Admin Descision''

Czy teraz niemoge grać już w baterfiedl3?

które servery są bez Punkbashera_?

 

PB dał Ci permanentnego bana.

Wystarczy w filtrach zaznaczyć serwery bez PB.

Opublikowano

PB dał Ci permanentnego bana.

Wystarczy w filtrach zaznaczyć serwery bez PB.

lol nope : Ban [Admin Descision] albo na jeden server :D Albo na ggc kijj go wie

OndteAw.png
Opublikowano

lol nope : Ban [Admin Descision] albo na jeden server :D Albo na ggc kijj go wie

 

Nie przeczytałem dalej(Admin Descision), albo na GGC no właśnie. W sumie ostatnio zabiegany jestem, więc nie powinienem się udzielać :D

 

Słuchaj kolego czy masz tak na każdym serwerze, że Cię wyrzuca czy tylko na tym co grałeś ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...