Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Na jakim serwerze mini-games, zagrał byś najchętniej?


Jakie serwery typu mini-games zagrał byś najchętniej???  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie serwery typu mini-games zagra? by? najch?tniej???

    • Hide and seek.
    • The Walls
    • Cluster Chunk
    • Hide and Go Gortume
    • Gold Rush – Mini Game
    • Zombie Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po prostu chcę sprawdzić jaki serwer najbardziej opłacało by się założyć.

Dam pomysł na:

plugin typu mini-game (1)

Chętny? pisz na pw.

Opublikowano

A ja bym zagrała na takim połączeniu tego wszystkiego w jedno, coś na wzór Hypixela. ;)

animeeye.png


__________________________________________________________________________


Opublikowano

Zrób na jednym serwerze pare minigames. Będzie wtedy więcej graczy. ;)

 

A ja bym zagrała na takim połączeniu tego wszystkiego w jedno, coś na wzór Hypixela. ;)

Co do tych propozycji jest taki mini problem który rozwiązuje zrobienie wiecej serwów. Mianowicie chodzi o obciążenie serwa i płynność gier jeżeli np są walsy i każda arena zabieże po 40 graczy a aren dajmy na tp jest 4. to na areny np Hide and Seek przypadnie już mniej ludzi itd.

Dam pomysł na:

plugin typu mini-game (1)

Chętny? pisz na pw.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...