Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Kilka pytań odnośnie Tyra


Tychus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie zakupiłem tyra i chcę się was zapytać:

 

1. Czy był dobrym wyborem ?

2. Czy jest silny ?

3. Jak nim grać ?

sig2@TychusPL@eu@9@0@11111111111111@1111

 

Opublikowano

1. Jasne, że tak. Ja kupiłam go dopiero wczoraj i w jungli spisuje się rewelacyjnie. ^^
2. Na chwile obecną jest OP, ale prawdopodobnie dostanie mocnego nerfa.
3. To jest bruiser, jego najmocniejsza przemiana to ta gdy wszystkie skile są w kolorze pomarańczowym i nazywa się
stance ASSAULT.

Opublikowano

1. Jasne, że tak. Ja kupiłam go dopiero wczoraj i w jungli spisuje się rewelacyjnie. ^^

2. Na chwile obecną jest OP, ale prawdopodobnie dostanie mocnego nerfa.

3. To jest bruiser, jego najmocniejsza przemiana to ta gdy wszystkie skile są w kolorze pomarańczowym i nazywa się stance ASSAULT.

No omg dopiero co go kupilem już nerf ? nie potrzebny mu jest nerf. Bo ze skilli trudno się trafia dopiero jak trafisz to poczujesz jego siłę ale to jest 40% że trafisz..

sig2@TychusPL@eu@9@0@11111111111111@1111

 

Opublikowano

Naprawdę trudno trafić? Skille są bardzo łatwe do trafienia więc chyba ty musisz jeszcze potrenować.

 

1. Tak,

2. Jeśli będziesz go dobrze używać to tak,

3. Jak bruiser. Budować się 50/50.

1365425281-U294119.png

Opublikowano

Naprawdę trudno trafić? Skille są bardzo łatwe do trafienia więc chyba ty musisz jeszcze potrenować.

 

1. Tak,

2. Jeśli będziesz go dobrze używać to tak,

3. Jak bruiser. Budować się 50/50.

Wiecie jak sprzedać postać ? kupiłem i nie ogarniam nawet z hitów nie trafiam postaciami ....

sig2@TychusPL@eu@9@0@11111111111111@1111

 

Opublikowano

No ale nie ogarniam ;/

To trenuj sobie z botem żeby nie tracić statystyk. Też na początku nie trafiałem skillami np. Ra a teraz trafiam za prawie każdym razem. Trening czyni mistrza.

Opublikowano

Polecam dla Tyr'a kupować blinka. Wychodzisz za plecy i podbijasz go pod wieżę.

Oczywiście tyczy się to sytuacji, gdy nie robisz jungli. Wtedy automatycznie zawsze wychodzisz za plecy ;)

394591421101183179764.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...