Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Pustynna luneta m145 vs standardowa m145


sztuka13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedyś za moich czasów jak grałem Qbb była lepsza lunetka zwykła m145 później już coś było gorzej,że musiałem przejść na wersje desert m145 i o wiele lepiej gra się tą pustynną.

Aczkolwiek kiedyś niektórzy z wersją pustynną mieli problemy,że jakoś wyżej trzeba było celować by walnąć w heada.

Opublikowano

Ja z pustynnej i mg36 celowałem na 320 metrów z kropką równo w przeciwnika, i nie było problemu.

No teraz to nie ma problemów,ale kiedyś były.

Opublikowano

Mg36 320m? Z byka chyba spadłeś. L85 ma zasięg 319 ale nie MG -_-

Z byka to można spaść,bo ludzie mają z mg36 tak mniej więcej wyrywkowo od 328m do 611m ahahhaha pobije ktoś tego kogościa z 611m ?

 

Tutaj linki tych kandydatów:

http://battlefield.play4free.com/en/profile/2399099257/333997243#weapons
http://battlefield.play4free.com/en/profile/2442305516/399401364#weapons
Opublikowano

Mg36 320m? Z byka chyba spadłeś. L85 ma zasięg 319 ale nie MG -_-

Jak widać, grasz szturmem. Ta "noobska" l85 to nie lmg. Mg36 można robić 300+, ale w moim wypadku tylko na omanie( tam na low jeszcze widze zarysy z D na A)

A jaki zasięg ma qbb z precka?

                           

Opublikowano

Jak widać, grasz szturmem. Ta "noobska" l85 to nie lmg. Mg36 można robić 300+, ale w moim wypadku tylko na omanie( tam na low jeszcze widze zarysy z D na A)

A jaki zasięg ma qbb z precka?

320, ale 300 nie walniesz bez podniesienia lufy o 2mm.

Jeżeli poszukujesz listy ID przedmiotów Minecraft, komend WorldEdit, to zapraszam do mojego poradnika!

 

 

25hmxok.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...