Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Let's Play Astium.pl #6 - Arena Chaosu Poziom I


refiyeye123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spodobał Ci się film ? Zostaw łapke w góre i zasubskyrbuj kanał ! - Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie zmotywuje do dalszych filmow !

====================================

Co nowego w następnym odcinku ?
- Exp do 55 ( v2 myślę że damy rade :P )
- Misje...


Pozdrawiam.

 

 

Oto link :

Opublikowano

nie no najs, poszliście na 50+ lvlu na rajd, który jest chyba od 20

no i nie patrząc na to, że przez ~minutę jest czarny ekran.

Opublikowano

Dungeon jest od 40levelu, Pojdz sobie 51 bodziakiem i sproboj nie zginąć na łukach od 10minuty :)

 

Co do czarnego ekranu, błąd przy renderowaniu:c zauwazylem dopiero na yt...



Jeszcze dodam że ludzie chodzą nawet na 60levelu po to, żeby wbić np. skille. Więc nie wiem gdzie widzisz problem -.-

Opublikowano

nie no najs, poszliście na 50+ lvlu na rajd, który jest chyba od 20

no i nie patrząc na to, że przez ~minutę jest czarny ekran.

nagrody mogą trafić się takie, że do 60levela jest opłacalny (na wyższym już nie dostaje sie nagród)

w 12min zarobić po 1-6kk dla jednej osoby (minimum 4 musi być, żeby wejśc)

a drugi poziom jest o wiele trudniejszy i na levelach 75+ jest cieżko bo resp jest cholernie szybki

 

 

LP całkiem ok tylko ten czarny obraz ;<

Hejo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...