Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmienianie Rozdzielczości + Vista = Problem


NGaming

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam następujący problem: chcę uruchomić sobie fishbota, ale do tego potrzebne jest 800x600 16bp i window mode. Uruchamiam metina, wchodzę w opcje gry i zmieniam tak jak powinno być. Akceptuję, włączam i... dupa. Uruchamia mi się full i nie ta rozdzielczość tylko taka jak zawsze miałem. Próbowałem też bezpośrednio przez config ale też nic nie dało. Mój system to vista. Co prawda zmieniam na xp, ale to po feriach, bo nie chcę mi się czekać teraz. Wiecie w czym problem albo jak inaczej można to zmienić?

 

Podobny problem mam z paskiem bocznym, bo odznaczam w opcjach uruchamianie przy starcie systemu, a i tak się włącza.

Opublikowano

użyj angelbota ^^ tam nie jest wymagana taka rozdzielczość o ile dobrze pamiętam ^,^ co do configu może zostawiasz fullscreena ^^ albo po prostu zapominasz zapisać ;d

Opublikowano

zaraz sprawdzę angelbota. ale zapisuję na pewno robiłem to już z 999 razy i c**j z tego wychodzi

×
×
  • Dodaj nową pozycję...