Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] nowi bogowie czyli : Mercury i Thanatos


Battis124

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj na stronie http://smite.gamepedia.com/ znalazłem ciekawe informacje dotyczące dwóch nowych postaci a bedą to:

 

 

Mercury

 

- rzymski bóg handlu, zysku i kupiectwa; także złodziei i celników, posłaniec bogów.

 

hermes2c.jpg

 

 

link do smitewiki : http://smite.gamepedia.com/Mercury

 

link do mitologi : http://pl.wikipedia.org/wiki/Merkury_%28mitologia%29

 

 

 

będzie on : Meele fighter

 

 

oraz

 

Thanatos (pl.Tanatos)

 

w mitologi greckiej bóg i uosobienie śmierci.

 

Tanatos.jpg

 

link do smitewiki : http://smite.gamepedia.com/Thanatos

 

link do mitologi : http://pl.wikipedia.org/wiki/Tanatos_%28mitologia%29

 

 

 

będzie on : ranged mage

Odkrywca
Opublikowano

dodaje jeszcze info o ty, że może będzie nowy model Odina :)http://i.imgur.com/7V3SWCq.png

i dodaj linki to mercury :)

Icon: http://i.imgur.com/3P4JGYi.png

Card: http://i.imgur.com/ogKgd0U.png

Thantos:

http://i.imgur.com/bDP5u6I.png

jeśli ma ktoś problem ze "Smite" proszę pytać smiało,

wy nie pożałujecie a ja spróbuje odpwiedzieć . :)

Ulubiona gra :

klucze-do-cbt-gry-smite-300x180.jpg

Opublikowano

Wyglądają dosyć ciekawie, chociaż bóg handlu, ciekawią mnie bardzo jego skille. Co do Tantosa to pewno skille będą w stylu Hadesa/Hel.

Odkrywca
Opublikowano

Ale jest mozliwosc ze bedzie nowy model ;p

jeśli ma ktoś problem ze "Smite" proszę pytać smiało,

wy nie pożałujecie a ja spróbuje odpwiedzieć . :)

Ulubiona gra :

klucze-do-cbt-gry-smite-300x180.jpg

Opublikowano

Ciekawe jaki będzie pasywny skill Mercurego. Może taniej będzie mógł kupować przedmioty?

To raczej robiłoby dla niego zbyt dużą przewagę nad pozostałymi graczami.

 

A ja dalej czekam na jakiegoś nowego adc :c

Opublikowano

Gdzie tak pisało?

jest napisane* ;)

 

Top: Mogłeś dodać informacje na temat tych postaci tutaj, lepiej będzie przeczytać o tym tu, niż wchodzi w osobne linki.

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Opublikowano

Ulti Thantosa to pewnie będzie coś w stylu wyssania duszy,a pasywka to pewnie bonus do kradzieży życia.

Kolejna postać z nieziemskim lifestealem. Ostatnio każdy bóg, który się pokazuje, albo może się leczyć prawie do full-hp, albo ma lifesteala. Teraz wszystkie postacie są op.

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

Baksiu, ale każda postać po dwóch tygodniach jak wprowadzają nową, dostaje nerda.

Np. wczoraj Tyr dostał nerda, bo przez 2 tygodnie był OP, i tak jest z każdą postacią.

1356721310-U739101.png

Opublikowano

Baksiu, ale każda postać po dwóch tygodniach jak wprowadzają nową, dostaje nerda.

Np. wczoraj Tyr dostał nerda, bo przez 2 tygodnie był OP, i tak jest z każdą postacią.

Baksiu, ale każda postać po dwóch tygodniach jak wprowadzają nową, dostaje nerda.

Np. wczoraj Tyr dostał nerda, bo przez 2 tygodnie był OP, i tak jest z każdą postacią.

mylisz sie, wczoraj grajac przeciwko tyrowi adc neith 11-3 nie robila mu kompletnie nic z itemami na przeszywke i kryta, a on mial tylko 3-0. A gdy uzyl swojej 1 to z calego hp zrobilo mi sie 200, dalej uwazasz, ze nie jest op? :D

 

top - mysle, ze nie ma co spekulowac na temat jego skili i pasywki, bo padna tylko tutaj przypuszczenia, a prawdopodobnie zadne nie beda prawdziwe :D

Opublikowano

Tyr zawsze był op .. ;d Wydaje mi się że ten nowy bóg bd miał coś do handlu np. na 1 lvl taniej o 1% i o 0,5 więcej ;d

1377531174-U173186.png
Opublikowano

Tyr zawsze był op .. ;d Wydaje mi się że ten nowy bóg bd miał coś do handlu np. na 1 lvl taniej o 1% i o 0,5 więcej ;d

jak by na 20lvl mial itemy o 10,5% taniej to by była dosyć duża przewaga a szczegolnie na conq wiec wątpie ze bedzie taki rodzaj pasywki u tego boga

Opublikowano

Bardziej by pasowała do niego pasywka Change.

Miejmy nadzieję, że pokuszą się na coś bardziej ambitnego niż skopiowanie jej pasywnego skilla. Bo to by było pójście na łatwiznę. Co do bogów mogli by dać wreszcie jakąś boginię.

 

mylisz sie, wczoraj grajac przeciwko tyrowi adc neith 11-3 nie robila mu kompletnie nic z itemami na przeszywke i kryta, a on mial tylko 3-0. A gdy uzyl swojej 1 to z calego hp zrobilo mi sie 200, dalej uwazasz, ze nie jest op? :D

 

top - mysle, ze nie ma co spekulowac na temat jego skili i pasywki, bo padna tylko tutaj przypuszczenia, a prawdopodobnie zadne nie beda prawdziwe :D

Od tego jest forum żeby dyskutować i wymieniać się poglądami/przypuszczeniami. :)

Opublikowano

Co sie dzieje jak nie moge otworzyc gdy kllikam w zalacznik SHOW? Nie wiem co sie stało tak samo nie moge w etj chwili kliknąć "Napisz" by wysłać posta bo mi nie działa musze najpierw w wiecej opcji i wtedy wyslij i dziala, pomoze ktos?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...