Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RPG,KLASY,POLSKIE GILDIE,FAJNY KLIMAT [Czekamy na ciebie]


kusiczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

REKLAMA SERWERA MINECRAFTlinia.png




PODSTAWOWE INFORMACJE:



IP1: Andora.csrv.pl



IP2: s134.csrv.pl:15328



SLOTY: 20 [powiekszymy]



PVP: Tak



POTWORY: Tak



ZWIERZETA: Tak



TYP: RPG+Gildie+Klasy




linia.png



ADMINISTRACJA:



ATOS [Wlasciciel]



MrKurakPL [Wlasciciel]



GutteQ [Admin]



Nova [Opiekun]





linia.png





CENNIK SERWERA:



VIP: 12zł 1 miesiąc, 17zł na stałe



Super Vip: 17zł 1 miesiąc, 24zł na stałe



KidModerator: 24zł 1 miesiąc, 32zł na stałe





linia.png





TROCHĘ O SERWERZE:



1.Plugin na klasy takie jak Wojownik,Lucznik,Mag,Medyk itp.



2.Plugin na polskie gildie.



3.Plugin na krew, dodaje fajnego klimatu RPG.



4.Plugin na swiatlo podczas noszenia złotego hełmu lub podczas trzymania pochodni.



5.Plugin na Jet-Pack na którym każdy może latać.



6.FleshBomb, oślepia gracza podczas trafienia go jajkiem.



7.Other-Drops, nikt nie będzie latał w set diax przez to że ma x-raya itp.



[Szansa na diaxa to tylko 0,1%]





linia.png





Reklama wykonana przez ATOS'a, właściciela tego serwera minecraft.



Doceń i polub. Zostaw po sobie jakiś ślad w postaci komentarza.

Opublikowano

Widać jaki fajny serwer naprawde nawet nie mogę wbić na serwer a są aby 3 osoby popracujcie nad maszyną i wtedy zróbcie serwer bardzo dobra rada...

0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Opublikowano

Serwer jak wszystkie inne, różni się jedynie tym, że są skille i jest mały drop. Nic szczególnego.

- Nie ma opisu klas.

- Brak systemu doświadczenia (Wszystkie skille otrzymuje się na 1lv)

- Wszystkie klasy są prawie takie same (wyjątek skille)

- Brak funkcji bindowania skilli pod item. (Skille zmienia się klikając PPM trzymając slimeball)

- Mało różnorodne skille.

 

Jak zmienicie plugin na klasy na heroes to może bym pograł, jak na razie podziękuję.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...