Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zostanę] Game Masterem/Testerem/Pomysłodawcą ! zajrzyj


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coś o sobie



Jestem Kamil, mam 15 lat. Interesuje się sportem, głównie piłką nożną i siatkówką, chociaż ostatnio zainteresowałem się tenisem i piłką
plażową. Mieszkam w okolicach Rzeszowa, idę teraz do 3 gimnazjum. Jak

na swój wiek jestem dojrzałą osobą, która może wnieść dużo nowości na

Twój serwer.



Chciałbym zostać GM na serwerze prywatnym metin2. Najlepiej jakby to

był dedyk, ale może być również hamachi. Nie chce zostać GM dla znaczka,

dla mnie może on nie istnieć, chciałbym mieć tą range by móc pomagać

innym graczom. Grałem na wielu prywatnych serwerach i na wielu było dużo

GM'ów. Każdy zawsze narzekał że GM nic nie pomagają , ani nie

organizują konkursów, dlatego chciałbym posiadać tą range jak już

wspomniałem, by pomagać innym graczom



 



Co oferuje



'

 

- Oferuje się również jako Moderator Gry :)

 

- Mógłbym ewentualnie zostać testerem lub pomysłodawcą :)

 

- Organizacja dużej ilości eventów, oczywiście nie 20 dziennie, ale w miare możliwości, aby gracze byli zadowoleni



- Pomoc innym graczom, tzn. odpowiadanie na prywatne wiadomości



- Pełna uczciwość, żadnej faworyzacji innych graczy



- Pilnowanie porządku na serwerze



- Online na serwerze 5-10h dziennie



 



Doświadczenie



W metina gram już od paru lat, na początku swoją przygodę zacząłem z

PL, osiągnąłem tam, skromny 69 lvl, potem po długiej przerwie wróciłem

na serwery prywatne, grałem na takich jak



- Pandora MT2



- Hammer MT2 - pvp


- Avalon MT2


- LinaresMT2



- Eruris MT2



- Dragon MT2

 

- Aktualnie gram na Aline2, osiągnąłem tam max level :)

Moje najwyższe lvl to 250 na Linares oraz dawniej 123 na Avalon MT2,

co było wielkim osiągnieciem, gdyż max level wynosił 127 bodajże




 



 



Kontakt

gg 594104 lub tutaj pw

 
Opublikowano

bez urazy opowiadasz tylko o tym ile grasz w metina i chwalisz się jakie lvl powbijałeś wspominasz cos o pilnowaniu porządku i organizowaniu eventów a gdzie tu pomoc przy serwerze ?

 

bez urazy nie chcę tu nikogo obrażać lecz ja bym nie chciał w Teamie osoby która nic nie umie prócz gadania :)

Opublikowano

@Po co dodać do teamu osobę, która "grała na jakiś serverach" W doświadczeniu napisałeś, że grałeś na xxx serverach. A potem dopisałeś, że grasz na Alien2. Co to ma wspólnego z byciem GameMasterem. To nie jest wgl. doświadczenie. Doświadczeniem by było gdybyś miał styczność z serverem na, którym miałeś lub bodajże masz :]

76135276396488580058.png

Opublikowano

Moja rada wez zrób swój serv hamachi i tam zrobisz se swoje doś :}

A tak to nikt cie nie przyjmie

Bo takich ludzi bez dos nie wezmą do TEAMU :}

xTabwwt.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...