Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[8.6] Frageria.pl - Pvp-Enfo. Start 1 września!


McBob123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Frageria.pl - Start 1 września!

Frageria.pl to jedyny w swoim rodzaju serwer PVP-Enfo.
Po śmierci zaczynasz z 50 lvl!


Co wyróżnia nasz serwer z pośród innych?

Posiadamy:
- Unikalny oraz własny system PVP (Więcej informacji

frageria.pl/index.php?subtopic=pvpsystem 

)
- Bardzo ciekawy system zdobywania expa (Zarówno za graczy, jak i za potwory)
- Wiele ciekawych skryptów, między innymi Party Scroll
- Własną, unikalną mapę! (Kliknij

frageria.pl/index.php?subtopic=map 

 aby zobaczyć przykładowe miejsca)
- Ciekawy system zdobywania pieniędzy (Więcej informacji

frageria.pl/index.php?subtopic=moneysystem 

)

Gwarantujemy:
- Miłą atmosferę!
- Ciekawe konkursy!
- Kontakt z Administracją!

Pozdrawiamy, 

Frageria.pl


logo.jpg



Screeny:

pvpsystem.jpg



0XTg9qZ.jpg



LzxDWLn.jpg



PcdIQFu.jpg

Opublikowano

Kolejne evo? Lipa

Kolejne evo chłope co ty gadasz widze że dużo znasz się na ots...Jest to własna kwadratowa mapa ...

@Topic

Ja na razie neutral jak zrobić jakąś ładna mape to podbije ..Lubie wary ale mapa na prawde odstrasza zero detali,Bez pomysłu na mape.

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
Opublikowano

Nie jest to żaden evo, jest to serwer na którym chodzi tylko o pvp. Po zabiciu gracza dostajesz 70% straconego przez niego expa (więcej info na stronie). Po śmierci wracasz do 50 lvla. Co do mapy, masz trochę racji :). Dzięki za opinie, Pozdrawiam!

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...