Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Torezz

[Pytanie] odnośnie war room oraz złotego "P"

8 postów w tym temacie

Witam, jako, że do gry wróciłem niedawno zadam możliwie dla was śmieszne pytanie. Otóż dlaczego wynik dzienny z war roomu został mi od tamtej pory gdzie nationals wygrali i także do tej pory mam poziom nagrody "Srebro"? I mam pytanie co to jest za nagroda zawarta w złotym, takie dziwne P. Dzięki za odpowiedzi.

Bo bitwa trwa? (lol xD)?

Pewnie bug.

Złote "P" to Premium na 1 lub 2 dni.

1 osoba lubi to

I co daje to premium?

jak wchodze w sytuacje na froncie to mi pisze: Bieżący poziom nagrody: Srebro 8720 - średni wynik/dzień a łączny wynik 9.6k ile musze mieć punktów na złoto?

Na złoto jest coś około 19-20k wyniku dziennego

Co do tego srebra, że nie spada, to nie wiem, czy to bug, ale ja też tak mam. Jeśli zdobędę srebro i potem wynik dzienny spadnie poniżej poziomu punktów wymaganych na srebro, to i tak to srebro nadal mam.

1 osoba lubi to

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Dzięki bardzo jeszcze ostatnie pytanie, czy ten fryzjer jest jednorazowy i tylko i wyłącznie dla jednej postaci? I taki jak w gta, że z łysiny potrafi wyczarować grzywkę?

Btw. czy tylko mi komandosem wbija się bardzo mało punktów? Przeniosłem się na gunnera i ogromna różnica.

Edytowano przez Torezz

Nie. Fryzjera używasz ile chcesz i dla wszystkich postaci. Tak możesz dowolnie zmieniać fryzury.

1 osoba lubi to

Ok, dzięki za pomoc, możecie zamknąć temat.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1518656
Użytkowników: 1189624
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: aefegwerhwerherjytuer34634y632