Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy zagralibyscie na takim serwie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano!

Mam do was takie pytanie :)

Czy zagracie na serwerze Survival + Frakcje (autroskie z mpcforum) + Minigames??

MiniGames:

Survival Games PL

Splegg PL

Chowany PL

QuickSand PL

Paintball PL

Epidemia Zombie Autorska gra mojego kolegi (HeadAdmina)

MobArena PL

 

Male info o serwie:

Na sererze byłby otherdrops z Fortuna i dodatkowymi dropami min. drop bloku diametu zlota zelaza oraz w netherze drop brodawek (fortuna dziala tylko na blok zelaza i oczywiscie drop surowców)Fortuna jest od 1-3 a nie ze jakaby nie byla to poleci 3 diaxy tylko fortuna I to polecą 2 diay a na fortune 2 to 3 itd.

 

Gildie za itemki po 2 bloki diametu zlota zelaza czerwonego kamienia i siana!

 

Vip'y i SuperVip'y tanie i maja fajne dodatki!

Latanie, naprawianie itemow, kilka sethome itp.

 

Mam zamiar dodac jescze parkour z nagrodami ale to w swoim czasie :)

 

Jesli chcecie SS to napiszcie :)

Pozdrawiam!

 

Ps.

Piszcie w komentarzach za i pzeciw!!!

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Opublikowano

Nie zagrałbym na serwerze takim jak twój ponieważ jest ich od groma już i trzepią niezłą kase na rangach. Twoj niczym sie nie wyroznia. Nie macie pomyslow na serwer? Zrobcie jakiegos multi z modami... to na pewno zajrze a nie ciagle bukkit i bukkit.

Opublikowano

właśnie na mpcforum 90% serwerów to tylko te survival+frakcje mi się już rzygać chce jak patrze na te publikacje serwerów, kiedyś było więcej freebuild a teraz to praktycznie ich nie ma to jest troche chore każdy teraz leci na kase z rang na takich serwerach więc ja jestem na nie. Kupcie porządną maszynę i zróbcie jakiś server na modach bo takich serwerów z modami na których możesz pograć więcej niż 3 dni i są one dopracowane to jest ich bardzo mało.

 

Tyle z mojej strony

Opublikowano

90% to serwery z frakcjami bo zrobić taki jest bardzo prosto ale zazwyczaj są gówniane. Natomiast zrobienie dobrego serwera tego typu to już nie lada wyzwania. Trzeba zrobić żeby VIP nie był jakiś Over Power, urozmaicić w jakiś sposób rozgrywkę żeby się tak nie nudziła, dać coś co będzie wyróżniać nasz serwer i tak dalej. A że tyle jest tego typu serwerów to te dobre stają się nie zauważalne bo wokół jest mnóstwo gównianych serwerów.

Opublikowano

załączam zdjęcie na którym widnieją serwery survival+frakcje i są one świeże

czy to jest waszym zdaniem normalne?

 

55178199426628327166.png

 

serwer Majkrafci jest wyjątkiem bo to jest multi serwer i na nim zawsze jest full osób + można wybrać i w każdej chwili zmienić tryb rozgrywki, to jest jeden z lepszych serwerów a nie tak jak te gówniane serwery survival+frakcje

Opublikowano

A jesli bym zrobil bardzo dobry Freebuild + MiniGames MiniGames chce zroibc bo nigdzie nie moge znalesc dobrego serwera z Grami :/

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Opublikowano

FreeBuildów tez jest pelno.. Polecam zrobic jakis dooobry RPG, albo sam serwer z MiniGames typu Hide'n seek lub OneInTheChamber.. Ale z nagrodami tak jak na hypixel czy hivemc..

Opublikowano

Ale to troche nudne jest a moze czysty survival bez zadnych gildi takij jest strasznie malo albo jakis hardcore? Jak myslicie??

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Opublikowano

 

Nie, nie. Survivali jest już od groma, tak samo Hardcore. Myślę, że już nikt, a nikt nie szuka serwerów o typ typie. ;-)

 

To moze sam serwer MiniGames ??

OO wlasnie gram na serwie JAIL moze mi ktos powiedziec co to za typ??

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Opublikowano

 

Nie! Ewentualnie to minigames...

 

Jak minigames to jakie dodac jeszcze gry zobaczcie na sama gore jakie sa

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Opublikowano

Minigierek też jest dużo ale mało jest serwerów gdzie to jest dobrze zrobione.

 

Ja grałem na dwóch serwerach które padły a chętnie bym grał na tego typu serwerach.

Jeden gdzie na początku każdy wybierał sobie profesję i mógł grać tylko na niej. Były 3 profesje: Górnik, Inżynier i Farmer. Tylko Górnik mógł korzystać z lepszych kilofów niż drewniane i z pieców. Tylko Inżynier mógł korzystać z craftboxa i robić w nich itemy więc pozostałe profesje mogły korzystać tylko z crafta 2x2 w inventory. Tylko Farmer mógł korzystać z lepszych siekierek niż drewniane i zdobywać pożywienie.

Do tego dochodzi plugin na kasę, autorski plugin pokroju mcMMO i trochę innych urozmaiceń a generalnie było to FB. Takie założenia serwera wymuszały na graczach ciągłą współpracę żeby zdobyć potrzebne materiały i kasę.

 

Drugi to serwer głównie oparty na pluginie Heroes. Mamy dwie strony konfliktu, mapę zwykła gdzie są poumieszczane różne forty, specjalne miejsce do expienia, i zamki "frakcji" oraz mapa surowcowa gdzie mamy wyłączone PVP i gdzie sobie po prostu zdobywamy surowce. Więc mamy do wyboru dwie frakcję a w każdej z nich 3 różne klasy które można podzielić na archer/fighter/tank. Zbroje są osłabione żeby zabicie kogoś nie było bardzo trudne. Dodatkowo po obu stronach na terenie zamków mamy sporo pokojów, domków do wynajęcia żeby mieć gdzie trzymać swoje rzeczy.

 

Sądzę że tego typu serwery o ile by były dobrze zrobione i tak dalej to by przyciągnęły sporo liczbę osób. Ale no cóż zrobienie takiego serwera zajmuje dłużej niż ściągnięcie pluginów z innych serwerów i puszczenie.

Opublikowano

Zrobie chyba serwer MiniGames tylko podajcie mi jakies mapki na spawn tylko fajne a i jakies jafjne gry!

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Opublikowano

 

Mapki na spawn? Zrób sam a będzie najlepsze !

 

no ok ale nie mam pomysłów :/ A jakieś nowe gry?? :)

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Opublikowano

Mam juz pomysl na spawn teraz jakie gry chcecie??

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...