Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SURVIVAL+FRAKCJE] [24/7] [1.6.2] [BONUSY-COŚ CO SPOTKASZ TYLKO U NAS!] [NON-PREMIUM] [50 SLOTÓW] ZAPRASZAM!


RAgeRs

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Na początek powiem, że to nie przeciętny serwer. Wyróżnia się

 

kilkoma niespotykalnymi na innych serwerach rzeczami. Po 1 - z

 

mobów dropi od 2 do 3 buteleczek z expem! Z rud złota i żelaza

 

wypadają od razu sztabki! Kiedy z kimś walczysz masz szansę 20%

 

na zadanie ciosu krytycznego, przez co przeciwnik zostanie trafiony

 

piorunem! Do tego z liści wypadają patyki ,a na spawnie znajduje

 

się przycisk teleportujący w losowe miejsce na mapie nazwany "SURVIVAL", co zapobiega

 

campieniu stałych bywalców na nowych graczy!

Kilka ss'ów ze spawnu:
za50.png

sjz3.png

e1q5.png
DO ADMINISTRACJI OWEGO FORUM - JEST TO OFICJALNA REKLAMA SERWERA, WSZELKIE INNE PROSZĘ ZAMYKAĆ.
ipserwera.png
strzalka.gifAdres IP: bestsurvival.maxcraft.pl:25920
spec.png
strzalka.gifNazwa Serwera: Best Survival
strzalka.gifWersja: 1.6.2
strzalka.gifTyp Rozgrywki: SURVIVAL+FRAKCJE
strzalka.gifWhiteList: Wyłączone
strzalka.gifIlosc Slotow: 50
strzalka.gifZwierzeta: Włączone
strzalka.gifPotwory: Włączone
strzalka.gifPVP: Włączone
Kilka dni temu wystartowała nowa
seria serwera, a więc masz sporo
czasu, żeby się wybić, być
pierwszym z tych którzy ogarną
dobrą gildię, być może i nawet najlepszą na całym serwerze, kto wie ;)
ZAPRASZAMY!


Opublikowano

Wbilem na serwerz zaprosilem kolegow zobaczymy jak to sie potoczy...

 

1.Jedynie prosze admina o ogarniecie ludzi z serwera poniewaz jedna osoba caly czas spamuje "KtUra dziewczyna mi obciagnie za EQ vIip++ " prosze o ogarniecie tego gracza :(

2. moglibyscie zrobic czerwona linie z pvp za ktora jest spadek i nie da sie wrocic bardzo bym o to prosil

Ten serwer [survival/frakcje] Zmienił moje życie - Zrób coś ze swoim życiem i zacznij grać w minecrafta! b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png


Opublikowano

@UP

 

1. Chat ogarniemy w razie możliwości ale nie można 20 dzieci na raz ogarnąć..

2.Od PvP masz arene, poza tym linia też jest na granicach spawnu i info o opuszczeniu spawnu.


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...