Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaki lepszy zestaw ? mx8 czy m4a1 ?


LajSens

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki jest lepszy zestaw ?

 

Zestaw 1 :

MP-443 Elite

MX8

Magazynki Stingray

Celownik Rapidaim Reddot

Lufa Copperhead

Kolba Nemesis

 

Zestaw 2 :

MP-412 REX

M4A1

Magazynki Viper

Celownik Rapidaim Reddot

Lufa Predator

Kolba ThunderBolt

 

 

Opublikowano

(/br)Jak dla mnie "2" poniewaz jak starczy ci kasy i kupisz AEK-971 to z tymi dodatkami bedzie kosa :)

Kreftdjur=7999Funds

Aek-971 =1399Funds (chyba)

Razem =9498Funds

Sms za 24zl starczy :)

 

 

A na "Nemesis" poczekasz az bedzie pakiet "Famas+Nemesis" za 2099Funds Bodajze :)(/br)

Piteraskwiat.png

Opublikowano

Pakiet z XM8 przez samo nemesis jest lepszy, bez nemesis to odpada L85 a famas jest też gorszy

Magazynki z tego pakietu z XM8 też nie są złe

Najlepiej jak bys kupił oba a jak juz tylko 1 to ten z nemesis i później kupić lufę precyzyjna albo predator

Chyba ze juz masz nemesis to ten z M4

LOL

Opublikowano

(/br)Jak dla mnie "2" poniewaz jak starczy ci kasy i kupisz AEK-971 to z tymi dodatkami bedzie kosa :)

Kreftdjur=7999Funds

Aek-971 =1399Funds (chyba)

Razem =9498Funds

Sms za 24zl starczy :)

 

 

A na "Nemesis" poczekasz az bedzie pakiet "Famas+Nemesis" za 2099Funds Bodajze :)(/br)

wszystko po 1249 f lub 45 cr. ten pakiet nemesis + FAMAS będzie znowu dostępny?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...