Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

4Fragers - Unikalny Call Of Duty Mod ! [S+NS] 1001lvl, idealny EXP, ciekawe klasy!


diablo04

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3308113.png3308183.png


3308115.png
- Nazwa Moda: Call of Duty Mod
- Ilość Slotów: 15+HLTV (Z czasem sloty zostaną zwiększone)

- IP serwera: 31.186.85.10:27050
- Typ Serwera: Steam+NS
- Fast Download: Tak
- Piosenki na koniec rundy: Tak

- FPS: 450 (Nie ma lagów!)

- Lokalizacja: Polska, Warszawa

- Hosting: Ownserver

- HLTV: Tak


3308136.png

HeadAdmin: Prz3cin :*

HeadAdmin: LachcioPL

HeadAdmin: Gaskuss <3


3308146.png

  • Posiadamy nowe mapy (unikalne, niestandardowe)
  • Posiadamy wiele unikalnych, autorskich perków, przedmiotów.
  • Robimy własne klasy (unikalne, nie typu Snajper, Komandos)
  • Wszystkie pluginy są dopasowane żeby serwer chodził jak najstabilniej, najlżej.
  • Posiadamy ogarniętą administrację, 3x H@, jeden Admin (rekrutacja ON, możecie spróbować swoich sił)
  • Pomimo super niewysokich FPS u nas wszystko jest tak dopasowane aby zapewnić graczom niskie pingi oraz brak lagów)

|NEW| Otworzyliśmy rekrutację na administratorów (wzór poniżej)


3308154.png

Twjj wiek (minimum 15+):
Czy posiadasz dzialajacy mikrofon ?:
Czy w razie potrzeby moglbys zaplacic skladke ? (Kwota do uzgodnienia):
Czy byles kiedykolwiek Adminem/Moderatorem na jakichs serwerach Counter-Strike?:
Znajomosc "amxmodmenu" - amx (W skali 1-10):
Na jakim poziomie jest Twoja ortografia? (W skali 1-5):
Kultura osobista:
Kontakt gadu gadu lub skype (kontakt obowiazkowy, do wyboru):
Dlaczego chciałbyś/chciałabyś być Adminem?:
  


Nasz serwer jest 24/7!

Zapewniamy miłą atmosferę, ubaw.
Bezpieczny serwer - żadnych ddosów, keyloggerów.

U nas gra jest wolna od cziterów.

Na pewno znajdziesz klasy, które przypadną Ci do gustu.

Serdecznie zapraszamy !
Piszcie opinie, co chcielibyście mieć na serwerze.

Podania prosimy składać do 10.09.13r

 

 

 

560x95_FFFFFF_FF9900_000000_000000.png

Opublikowano

Twój wiek (minimum 15+) 13:

Czy posiadasz działający mikrofon ?: Mam , ale nie dziaa .

Czy w razie potrzeby mógłbyś zapłacić składkę ? (Kwota do uzgodnienia): Może.

Czy byłem kiedykolwiek Adminem/Moderatorem na jakichś serwerach Counter-Strike?: Tak

Znajomość "amxmodmenu" - amx (W skali 1-10): 7/10

Na jakim poziomie jest Twoja ortografia? (W skali 1-5): 5

Kultura osobista: TAk , mam kulture

Kontakt gadu gadu lub skype (kontakt obowiązkowy, do wyboru): Skype : cie1234 , gg: 43933756

Dlaczego chciałbyś/chciałabyś być Adminem?: Ponieważ znam się na tym .


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...