Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] [AUTORSKI SKRYPT] KillMob - Zabij wybranego moba na serwerze!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

Przedstawiam Wam mój autorski skrypcik - KillMob.

Co on robi?
Jak widzicie po tytule tematu zabija tylko wybrane moby na serwerze.

Napisane w 10 minutek, nudy wieczorem. :f

ptQc.png

KOMENDY :

/zabij <nazwa_moba> : Zabija danego Moba.

UPRAWNIENIA :

killmob.use : Pozwala na używanie komendy /zabij

ptQc.png

KOD SKRYPTU :

KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ!

ptQc.png

Miłego korzystania ze skrypciku.

Pozdrawiam,

Wasz Risenek.

Opublikowano

Możesz dodać wszystkie moby i spolszczyć ich nazwę?

Szczerze mówiąc teraz mi się nie chce... Jest tutaj większość "groźnych" mobów, jutro może dodam kolejne.

Piszę jeszcze jeden skrypcik, o który ktoś mnie prosił, ale nie pamiętam kto i też go udostępnię...

Opublikowano

@up

A w killall nie można wpisać przypadkiem nazwy moba? /killall skeleton

Faktycznie można, ale tutaj masz jeszcze po polsku komendę i komunikat. Ocxywiście to też da się zrobić, ale zawsze mniej roboty

  • 1 rok później...
Opublikowano

Siema wiecie może jak zrobić takie coś na serwerze chodzi mi o skrypt że /zabij i nas zabija i nic na chat global nie pisze ? i odbiera nam efekty potek lub coś takiego że jak wpisze np /klimatspawn to będe czekał 5 sekund tp mnie na spawn odbierze mi itemki efekty potek ? bardzo proszę o pomoc z góry dzieki !

Opublikowano

wow, kolejny syf... dlaczego w ogóle publikujecie takie skrypty? Ni to nikt nie wykorzysta... komenda /kill w essentials została zaktualizowana i można z osobna zabić danego moba...

 

sygnatura.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...