Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MegaTut]Jak Odpalic Minecrafta na 10Letnim Komputrze


xXSmolarXx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dfgdfgdsfgdsfdfgklsdflkglkj;sdfjklgjklsdfjklgjklsdfjklgjklsdjklfgksdjklfgsdfgldsfgdsfgdhksfghdskhfghksdfhkgkdfskgsdkjfghksdfhgjksdfghksdfkghsdfkgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsdfgdfg

 

 

 

 

Siema Dzisiaj wam chciałem pokazać jak uruchomić minecrafta Na 8-10 letnim komputerze

oto komputer na jakim uruchomilem minecrafta 1.6.2

Dysk:40gb

Ram: DDr1 512mb

Procek: jakis z dupy Intel Penium 4 .1.5Ghz

Karta graficzna : GForce FX 550 lub jakos tak

 

Pkt 1

 

Odpal Wersje 1.5.2 Inaczen niezadziała Dla Non-Premium czyli jak i dla mnie odpalamy MinecraftSp i Aktualizujemy

Pk2

Kiedy juz nam sie Zaktualizowal Wyłącz Minecrafta i urchom Minecraft by Piterka dostępny na stronie

mc4u.pl
Pkt 3

Włącz Minecrafta Weź edytuj Profil i Zrob tak jak na obrazku :)

54ju.png

 

Pkt 4 Nalezy zainstalowac Optifine 1.6.2

Pkt 5Wcisnij Zagraj i ciesz się Grą

Oto SS: Ze działa :) Zdjęcie było robione 20Min temu :)

 

2hro.png

 

 

 

 

 

Sorry ze nie wysrodkowane ani nic ale niedziala mi więcej opcji jaki spoilery ;/

Opublikowano

 

Tutaj poprostu dałeś 512mb ramu. I tyle. Co to za MegaTut?!

 

 

Nwm tak napisałem ;p

i chcialem sie jescze pochwalic ze mozna juz nie siedze na tamtym kartonie

  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...