Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Akcja] Wymuśmy info na temat łączenia


majko11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, wszystkim. pewien użytkownik YT, zaproponował abyśmy wysłali masowe maile do GF, z prośbą o informacje na temat łączenia. Ja już wiadomość wysłałem. Teraz czas na was. Poniżej przedstawię krok po kroku co zrobić aby wysłać zgłoszenie.


Zapraszam:


1.Wchodzimy na stronę: http://support.gameforge.com/


ciEOWMA.jpg



2. Rejestrujemy nowe konto lub jeśli już macie logujecie się.


a)


sWs0FR5.jpg


B)YV5IFRl.png


c)


Y1tkR1b.jpgd)


QSt21aw.jpg3. Wchodzimy w Contact Support i wypełniamy tak jak na SS


a)


xutASvR.jpgB)


snQD1TH.jpg



Tu podam treść wiadomości:



I'm the polish player of Metin2 game. Over a year ago servers linking was announced.
Since then there were not many updates on that and, as players, we feel ignored.
Could I ask for more informations about when exactly they will be linked?
Thank you.
Sincerely, (Podpis)
1327915121-U74000.jpg

Opublikowano

To i tak nic nie da.

GF prawie totalnie olał polskiego globala.

Fuzja serwerów miała być rok temu a teraz ani widu ani słychu....

kxo.png

 

[media][/media]

Opublikowano

Dlatego napisałem ten temat, jeśli większa ilość graczy napisze jednocześnie temat o takim samym tytule nie będzie możliwości żeby to przegapili. A tak btw. to co Ci szkodzi napisać? To jest robota na około 5min. to możesz poświęcić, jakaś szansa jest że ktoś to odczyta i odpisze nam użytkownikom zapomnianego PL'a

1327915121-U74000.jpg

Opublikowano

Dlatego napisałem ten temat, jeśli większa ilość graczy napisze jednocześnie temat o takim samym tytule nie będzie możliwości żeby to przegapili. A tak btw. to co Ci szkodzi napisać? To jest robota na około 5min. to możesz poświęcić, jakaś szansa jest że ktoś to odczyta i odpisze nam użytkownikom zapomnianego PL'a

A co Ci da łączenie?

Graczy jak ubywało to będzie ubywać ponieważ nie ma nowych graczy.

 

Wysyłać nie wyślę bo to nic nie da info masz na forum.

Poprawiają bugi i łączenie jest w fazie testów, nic innego Ci nie powiedzą.

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Mi się wydaje że już całkiem olali PL'a... Więc nie ma co pisać, nie opłaca się. I tak w PL'a gra niewielka grupa graczy.

Opublikowano

Kto będzie chciał ten napisze.

Nie będziemy pomagać w tego typu akcjach.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...