Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie] serwer na slabej maszynie a ryzyko ataku DoS


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będe stawial serwer na ok 50 osob na maszynie:

 

Procek intel Atom 1,6ghz+, 1-2rdzenie, 2-4 wątki,

4gb ram,
dysk 1TB

łącze 100 Mbps

 

Nie jest to sprzet z najwyzszej półki (nawet nie ze sredniej) i obawiam sie ataków DoS.

 

Duże jest ryzyko ataków na tak małym serwerze? Nie bedzie oficjalnego otwarcia, kolega bedzie sie dowiadywal od kolegi.

Opublikowano

bo to jest tak ze kuzyn gra na privach i tam skolowal znajomych, ale o nich sie nie martwie, martwie sie tylko o znajomych znajomych :D

Opublikowano

Nie wydaje mi się, ale jeśli ktoś zostanie źle potraktowany albo coś mu się nie spodoba..

To może pobawić się w hakiera ;d

Opublikowano

Jeżeli nie podpie*dolisz komuś dużej ilości graczy to nie masz co się bać.

RAP

 

--------

 

 

To nie tylko HWDP i JP, to takze trafne metafory, cytaty, skomplikowane

schematy rymów, genialne storytellingi, i wersy nad którymi trzeba się

czasem zastanowić.

Opublikowano

jezeli podpie***** 20 graczy z serwera ktory ma 500 lub 1000 to chyba nic sie nie stanie :D

 

Jeżeli podpierdzielisz Balmorze = DDoS

Jeżeli podpierdzielisz Ravi = Na stronie głównej pokaże się, że ich ddosujesz i rozsyłasz keyloggery + DDoS

Jeżeli podpierdzielisz ForGame = DDoS + stękanie Fakela

 

Reszty nie przytoczę bo musiałbym poobserwować starty nadchodzących serwerów.

1011932_514376648616209_1943977858_n.png
Opublikowano

Jak ludzie te DDoS wysyłają Skod Balomora Imi DDoS wysyłać ?

FuBu płaci hajs w dolarach za ddos, hakierom

[√] 50 postów
[√] 100 postów
[√] 250 postów

[√] 500 postów

[x] 800 postów

Opublikowano

łącze 100 Mbps

Wystarczy 1DDoS(Nawet słaby i pada)

DoS'em się nie martw bo to bardziej podchodzi pod pingowanie z CMD albo z LOICA (Dla kozaczków, którym potem net pada) DoS = Atak 1osoby. Więc DoS'em się nie przejmuj. Ale strzeż się ! BO ATAK Z CMD 1000 OSÓB POWALI WSZYSTKO :D ...

76135276396488580058.png

Opublikowano

Unikaj konfrontacji z innymi serwerami, broń boze serwera nie reklamuj na mpc :D Jesli twoje zalozenie (kumpel,kumplowi) się sprawdzi to bedziesz mial spokoj :)

ex

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...