Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mundial2014-Awans Polski nadal możliwy!


N4z1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

0zv3.jpg

Remis Polski z Mołdawią mocno skomplikował sprawę awansu naszej
drużyny na Mundial w Brazylii. Ale nadal możemy do finałów MŚ awansować,
nawet z pierwszego miejsca w tabeli. Warunek konieczny: wygranie
wszystkich pozostałych spotkań.

 

 

Ewentualnie możemy wygrać spotkania z Czarnogórą, Ukrainą i wysoko z San
Marino oraz zremisować na Wembley z Anglią, co powinno wystarczyć na
grę w barażach (z dziewięciu grup osiem najlepszych drużyn z drugich
miejsc zagra w czterech parach barażowych).

Podtrzymując typy z poprzedniego odcinka "Magicznej Kuli" zajęlibyśmy w grupie drugie miejsce:

06.09.2013 Polska - Czarnogóra 1 (2:1)
06.09.2013 Ukraina - San Marino 1 (7:0)
06.09.2013 Anglia - Mołdawia 1 (4:0)
10.09.2013 San Marino - Polska 2 (0:4)
10.09.2013 Ukraina - Anglia X (0:0)
11.10.2013 Ukraina - Polska 2 (2:3)
11.10.2013 Mołdawia - San Marino 1 (2:1)
11.10.2013 Anglia - Czarnogóra 1 (2:1)
15.10.2013 Anglia - Polska X (1:1)
15.10.2013 San Marino - Ukraina 2 (0:4)
15.10.2013 Czarnogóra - Mołdawia 1 (3:0)

Przy takich rozstrzygnięciach tabela grupy H wyglądałaby dokładnie tak:

 

 

5dpn.jpg

 

Komplet zwycięstw Polaków, okraszone pokonaniem Anglii na Wembey 15
października ( ;) ) da nam pewny awans na Mundial, ale tylko wtedy jeśli
Anglicy wcześniej nie wygrają na wyjeździe z Ukrainą (zakładam, że z
Czarnogórą
Synowie Albionu" wygrają u siebie).

Zmieniając w powyższych typowaniach wynik meczu Anglia - Polska z 1:1 na 1:2 otrzymamy tabelę:

 

 

cjeh.jpg

 

 

Skoro zdołaliśmy pokonać reprezentacje Dani to musimy pokonać:

-Czarnogóre

-SanMarino

-Ukraine

na 100%

 

 

Czy waszym zdaniem polacy dacą rade wyjść z grupy H?

qf5r.jpg


Opublikowano

Polska jest mocna !!

Pamietajmy że do reprezentacji wrócił Boruc

jeden z najlepszych bramkarzy na swiecie (jebać hejterow) :)

na mecz z Anglią myślę że na bramce będzie Szczęsny ponieważ on gra w angielskiej lidze i zna tamtych pilkarzy (wie jakich strzałów może się spodziewać)

 

tak naprawde wszystko zależy od Lewandowskiego bo gdyby chłopak wzioł się za siebie to awans mielibyśmy pewny :)

 

na pewno wygramy z

San Marino

Mołdawią

Ukrainą

Czarną Górą

z Anglią pewnie remis :)

41196912334212939960.png


Opublikowano

Muszą wygrać wszystkie pozostałe mecze?!

Wolne żarty ;)
Skończy sie na mówieniu że mogło być lepiej a nie było tak źle

Jak zwykle....

kxo.png

 

[media][/media]

Opublikowano

Polska jest mocna !!

Pamietajmy że do reprezentacji wrócił Boruc

jeden z najlepszych bramkarzy na swiecie (jebać hejterow) :)

na mecz z Anglią myślę że na bramce będzie Szczęsny ponieważ on gra w angielskiej lidze i zna tamtych pilkarzy (wie jakich strzałów może się spodziewać)

 

tak naprawde wszystko zależy od Lewandowskiego bo gdyby chłopak wzioł się za siebie to awans mielibyśmy pewny :)

 

na pewno wygramy z

San Marino

Mołdawią

Ukrainą

Czarną Górą

z Anglią pewnie remis :)

 

Czarnogórą jak coś.

Moim zdaniem nie ma szans na awans, grają za bardzo chaotycznie. Nie wiadomo nawet jaki styl gry nasza reprezentacja preferuje.

Teraz mają duże szanse, żeby awansować na Euro 2016. Z tego co słyszałem teraz będą grać 24 a nie 12, także będziemy mieć większe szanse na awans.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Z Lewandowskim to życze powodzenia ;) Jestem nastawiony optymistycznie i wierze w cud Polaków , ale raczej jak zwykle tak się nie stanie...

Opublikowano

Daliśmy radę pokonać reprezentację Dani.

Z tego co wiem to Czarnogóra jest słabsza od Dani. Więc możemy być dobrej myśli bo gramy u siebie.

qf5r.jpg


Opublikowano

Wiara czyni cuda, tylko nie wiadomo jak inne reprezentacje wypadną, najlepiej dla nas jakby wszędzie były remisy, a my zgarniali po 3pkt ;)

Opublikowano

Z Anglią nie będzie remisu, chyba sobie jaja robicie. Rozjebią nas przewagą dwubramkową przynajmniej.

Z Czarnogórą i Mołdawią pewnie wygramy ale co do Ukrainy to mam wątpliwości ;)

1356721310-U739101.png

Opublikowano

Już kilka razy słyszałem, że mamy kilku nowych graczy w składzie i teraz mamy większe szanse na wygrywanie różnych meczów. I dalej przegrywamy. Mówcie, że Polska ma szanse na awans do Mundialu. Uwierzę, jak zobaczę ;)


Opublikowano

Jak zaryzykuje selekcjoner wystawiając młodszych to może jakiś cud bo u-21 sobie radzi bosko ;>

Play to have fun, not to win.

Opublikowano

Nie mają szans. Z San Marino wygrana, z Czarnogórą remis, z Anglią i Ukrainą porażka. Tak obstawiam wszystkie mecze.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Polscy pilkarze z wyzszej półki

 

Bramkarz - Szczęsny / Boruc

Obronca - Glik

Pomoc - Błaszczykowski / Piszczek / Sobota / Obraniak

Napastnik - Lewandowski (gdy jest w formie) :D

 

Mamy siedmiu piłkarzy którzy są mocni w tym jeden z najlepszych bramkarzy na świecie

w tym trzech pilkarzy z Borussi która jest na drugim miejscu w lidze mistrzów :)

 

Moim zdaniem

wygramy wszystkie spotkania

jedynie z Anglią może być remis

41196912334212939960.png


Opublikowano

 

Polscy pilkarze z wyzszej półki

 

Bramkarz - Szczęsny / Boruc

Obronca - Glik

Pomoc - Błaszczykowski / Piszczek / Sobota / Obraniak

Napastnik - Lewandowski (gdy jest w formie) :D

 

Mamy siedmiu piłkarzy którzy są mocni w tym jeden z najlepszych bramkarzy na świecie

w tym trzech pilkarzy z Borussi która jest na drugim miejscu w lidze mistrzów :)

 

Moim zdaniem

wygramy wszystkie spotkania

jedynie z Anglią może być remis

 

 

 

Od kiedy Piszczek gra w pomocy ?

Glik ten co samobóje strzela ....

805491408806070489277.png


  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

z Ukrainą zremisujemy więc chyba nici z wygranej

ale zobaczymy w składzie mamy dobrych piłkarzy i. nic nie wiadomo niew

ZAPRASZAM DO OCENIANIA DISSóff

 

Nakou vs aprzestan > www.mpcforum.pl/topic/1053579-pojedynekdiss-vs-ktos-d/#entry8994553

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...