Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie]czy zagralibyście na nietypotym serwerze MC ?


Ankieta  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze?

    • Tak !!!
      5
    • Raczej Tak
      0
    • Zastanowi? si?
      1
    • Raczej nie
      0
    • Nie
      1
  2. 2. Czy po??czenie modów na serwerze ci si? podoba ?

    • Pewnie !
      5
    • Tak, ale doda?bym jeszcze jakiego? (jakiego)
      0
    • Tak, ale usun?bym z listy jakiego? moda moda (jakiego)
      0
    • ?rednio mi si? podoba (co by? zmieni?)
      1
    • Nie podoba mi si?
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż do rzeczy:

 

Serwer zostałby postawiony na silniku MCPC+, który umożliwia wgrywanie dowolnych modów

 

Cechy serwera:

 

Żadnych modów technicznych !

Bez OtherDrops

Serwer opłaciłbym z góry na 6 mies (zniżka 10%) żebyście nie musieli się bać, że po tygodniu padnie

 

 

Lista modów:

 

  • Biomes 'o Plenty (nowe biomy)
  • Mo' Creatures (nowe zwierzęta, potwory)
  • Exp Chest (nowa wersja bez możliwości "szybszego lvl")
  • BackPack (plecaki)
  • RPG Hud (pasek żeycia i głodu w lewym górnym rogu)
  • Rei' Minimap (Minimapka)
  • Craft Guide (receptury craftingu w książce)
  • Tree capilator (jeżeli chcecie)
  • Custom NPC (Questy na serwerze oraz Bossy)
  • Damage indicators (pokazuje ile HP ma przeciwnik)
  • Matmos (nowe dźwięki RPG)
  • Kilka innych...

Pluginy:

 

Dobrane pod rozgrywkę RPG

 

Inne informacje:

 

  • Sloty: na początek 40
  • premium: nie
  • potwory / moby: tak
  • wioski: tak (2x częściej niż na standardowych serwerach)
  • eventy: tak
  • wersja: 1.6.2 (mam launcher no-premium)
  • OtherDrops: nie (i tak nie da się zainstalować x-ray na tych modach :P)
Opublikowano

@mine no moze i tak nie musze zakladac gildii ale 230492304912043812309481209348129048123094812304 osob bedzie mialo tą gildie albo i chociaż 5 ale będzie mnie to ostro wkurwiało, nie zagrałbym z gildiami, sorry, nie lubię gildii.

Bez reklam fb

Opublikowano

Jak widzę wszyscy wolą zwykłe serwery, krórych jest 99,99%

Ale i tak chyba podejmę się wyzwania i spróbuję podbić graczy oryginalnością :D

Opublikowano

Będzie jeszcze kilka modów, ponadto ze względu na to, że te mody dodają masę mobów i itemów za pomocą Custom NPC zrobię system questów i nagród

Opublikowano

Mogą mówić, że zagrają, ale nie zagrają.

 

Większości osób nie chce się pobierać dodatkowych paczek.

Zbuduj z nami naszą własną przystań...


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...