Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] długie wczytywanie gry po czym nic sie nie dzieje


xazax47

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam taki problem , ze od czasu do czasu wyskoczy mi komunikat blad z proba odnowienia polaczenia i wtedy sie zaczyna , buguja mi sie minionki i wszystko na mapie a gdy chce zrobic reloga to jak klikam reconnect postac laduje mi sie do 100 % po czym czekam okolo 2 minuty i okienko z gra mi sie wylacza , wiem tyle ze to na pewno jest problem z internetem bo jak kolega przyniosl laptopa do mnie i sie podlaczyl pod moj internet to mial ten sam blad co zrobic ?

Opublikowano

Oto historia, która opowiada o tym, jak Delter i Wilku chcieli reportować wooden pc userów, bo wchodzenie do gry 20 minut boli.

 

Jeśli gra się wczytuje, a dopiero w grze masz problem, to bardziej jest to właśnie problem z LoL'em / kompem i od reinstalacji LoL'a bym zaczął.

LoL Platinum noob | osu! #39k | http://youtube.com/user/DelterYT

Opublikowano

Oto historia, która opowiada o tym, jak Delter i Wilku chcieli reportować wooden pc userów, bo wchodzenie do gry 20 minut boli.

 

Jeśli gra się wczytuje, a dopiero w grze masz problem, to bardziej jest to właśnie problem z LoL'em / kompem i od reinstalacji LoL'a bym zaczął.

skoro napisal ze znajomy przyniosl lapka i tez tak ma tylko u niego to pomysl czlowieku....

masz watek w zaporze windowsa? dodany (o lolu)

Opublikowano

 

skoro napisal ze znajomy przyniosl lapka i tez tak ma tylko u niego to pomysl czlowieku....

masz watek w zaporze windowsa? dodany (o lolu)

  tak mam , ale co mam napisac dostawcy internetu jak to zformulowac

 

 

Reset routera i komputera. Spróbuj naprawić clienta może coś pomoże.

Zadzwoń do dostawcy internetu.

  jak sformułować pytanie do dostawcy ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...