Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MegaTuT]Jak zrobić własną MineCraftową sygnaturę? Tu znajdziesz odpowiedź.


Kacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. Dzisiaj pokażę wam tutorial nie tyle co związany z MineCraftem a sygnaturami na forum związanymi z nimi. ;-)

 

 

Krok 1. Wchodzimy na stronę SignatureCraft.us

 

 

 

Krok 2. Otwieramy kartę o nazwie "Create A Forum Signature"

 

9KfznjF.jpg

 

Krok 3. W polu "Top Massage" wpisujemy napis widniejący na górze.

 

QmIlZ1c.jpg

 

Krok 4. W polu "Bottom Massage" wpisujemy napis który będzie na dole.

 

yxySaoc.jpg

 

Krok 5. W polu "Minecraft Username" wpisujemy swój nick w minecrafta w celu dodania obok postaci ze skinem. Jeśli nie masz premium wpisz np. skkf dla ozdoby ;-)

 

SZkgtWR.jpg

 

Krok 6. W polu "Avatar Mode" wybieramy czy chcemy żeby na naszej sygnaturze widniał cały nasz skin czy sama głowa.

 

pXTbvgn.jpg

 

Krok 7. W polu "Text Color" wybieramy jakiego koloru ma być tekst sygnatury.

 

BmU6Kqr.jpg

 

Krok 8. W polu "Text Font" wybieramy czcionkę jaką ma być napisany napis.

 

yXSSmbs.jpg

 

Krok 9. W polu "Background" wybieramy tło do naszej sygnatury.

 

cLCG2IL.jpg

 

To już wszystko ;-)

 

Jutro pojawi się poradnik jak na tej samej stronie zrobić avatara ;-)

Poradnik zrobiony w 100 % przeze mnie ZAKAZ KOPIOWANIA

Opublikowano

LoL? paprota :D

 

Nawet PLC dotarło do moich poradników ^_^

 

Dzięki za opinie.

 

Jednak tut o avatarze będzie jutro ;]

 

@ref

Opublikowano

Większa czcionka, trochę koloru żeby ważniejsza treść się wyróżniała (ale nie za dużo,bo wyjdzie z tego Sorbet jabłkowy o smaku malin).A tak poza tym to jest ok.

23kawee.png   
Remember me, for centuries~

Opublikowano

Fajny :D ale juz otym wiedzialem!

Wow fajne mój to taki serwera :DeJyLSiwoSiyuSsxVyEtUKE4tKk8tUvBNzcnPcy5K

 

eJzzTc3Jz3MuSkwr0SvI4TLg8oXzFfISs3JSC4qrServer jeszcze robiony wkrótce ! xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...