Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] "Aplikacja Origin nie została zainstalowany..." Battlefield 3


Anymocus91

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Mam do was pytanie, jak mogę naprawić grę Battlefield3 ?

Mianowicie, gre kupiłem ze strony humblebundle.com(Promocja, 10 gier za 5$).

Przez całą noc ściągałem tę gre, lecz na końcowce, przestało się ściągać, bodajże zostało mi jeszcze 20mb do ściągnięcia.
Lecz na chwile zpauzowałem ściąganie i odpaliłem ponownie, ściągło się , odpaliłem grę i tu taki sobie błąd :

"Aplikacja Origin nie jest zainstalowany na twoim komputerze. Program ten jest niezbędny do uruchomienia gry. Zainstaluj program Origin ponownie"

No myślałem że mnie %#$@^ spali, krew zaleje , nosz %#$^@ Mać. yy...

Ale uspokoiłem się i próbowałem to naprawić, naprawiłem instalatora, przez origin'a,odpalałem jako adminstrator grę i origin, patrzyłem czy nie ma aktualizacji do gry, moja wersja jest zgodna.
I NIC ... .

Gra jak nie działała, tak nie działa do teraz.

Pytanie do was: Jak, to, naprawić, bo, chcę, grać ?

Pozdrawiam, i dzięki za chęci :)
@Anymocus91

1364756095-U107429.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...