Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przedłużenie okresu wygaśnięcia licencji w systemi Windows.


Calme

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,

W tym poradniku pokaże Wam jak legalnie korzystać z systemu Windows przez rok nie kupując licencji. :)

Metoda ta działa jeśli masz system na licencji testowej. Tzn 90-dniowej wersji testowej. Obecnie na stronie MS dostępna jest tylko testowa wersja Windows 8 która możecie pobrać pod tym linkiem logując się na swoje konto LIve (Konto Microsoft).

http://technet.microsoft.com/en-us/evalcenter/hh699156

 

A więc zaczynamy. :)

1.Pobierasz system na licencji testowej i aktywujesz go. Licencja jest ważna 90 dni.

2.Po upływie 89 dni od aktywacji otwierasz Wiersz poleceń z uprawnienieami administratora i wpisujesz poniższą komendę.

slmgr -rearm

po czym zatwierdzasz.

3.Dostaniesz informację o potwierdzeniu po czym uruchamiasz komputer ponownie, a Twoja licencja znów jest ważna 90 dni.

*Metodę tę można powtórzyć tylko 3 raz co daje w sumie dodatkowy rok korzystania z legalnego oprogramowania. :)

*Proces powtarzamy dopiero gdy pozostaje nam 1 dzień aktywnej licencji by nie tracić dni.

*Po wygaśnięciu licencji 90 dniowej nie ma możliwości użyć tej metody, trzeba jej użyć gdy licencja jest jeszcze aktywna.

76561198093115115.pngAddFriend.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...