Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Pierścień Półksiężyca by Terenzo.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Posiadam serwer [hamahi] na plikach Terenza. I jak przywołuje je ten pierścien półksiężyca id [71135] To nie mają nazwy , oraz nie można ich założyć , proszę o pomoc. Daje limit like .

Opublikowano

To musisz dodać wpis do item_proto klientowego, lub edytować.

Oraz edytować wpis w mysql, opcjonalnie wgrać questa, ale to zależy, do czego ma służyć ten pierścień.

Opublikowano

 

To musisz dodać wpis do item_proto klientowego, lub edytować.

Oraz edytować wpis w mysql, opcjonalnie wgrać questa, ale to zależy, do czego ma służyć ten pierścień.

 

 

Może naprowadź mnie bardziej, chce ,aby ten pierścień dawał 2k pż , 10kryta , 100wartości ataku.

Opublikowano

Nazwę itemu ustalasz w locale_pl > item_proto,

Opis itemu to locale_pl > itemdesc.txt,

Bonusy ustalasz w bazie danych w tabelkach,

Za zakładanie pierścienia odpowiadają kolumny type i subtype.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Dobra ustawiłem tak jak mówiliście , nie mogę go założyć w item_proto_Dump dałem tak o " "

<Item vnum="71135" name="'Pierscien Polksiezyca" gb2312name="Pierscien Polksiezyca" type="16" subtype="0" weight="0" size="1" antiflag="106880" flag="8192" wearflag="128" immuneflag="0" gold="0" buy_price="0" limittype0="0" limitvalue0="0" limittype1="0" limitvalue1="0" applytype0="8" applyvalue0="30" applytype1="0" applyvalue1="0" applytype2="0" applyvalue2="0" value0="1800" value1="0" value2="0" value3="0" value4="0" value5="0" socket0="0" socket1="65008" socket2="127" socket3="64992" socket4="21631" socket5="4855" refine_vnum="111111" refine_set="45575" magic_pct="0" specular="0" socket_pct="0" />

Nie mogę go założyć i jest na 0godzin/minut, chce ,aby był na 2h.

Opublikowano

Dobra ustawiłem tak jak mówiliście , nie mogę go założyć w item_proto_Dump dałem tak o " "

<Item vnum="71135" name="'Pierscien Polksiezyca" gb2312name="Pierscien Polksiezyca" type="16" subtype="0" weight="0" size="1" antiflag="106880" flag="8192" wearflag="128" immuneflag="0" gold="0" buy_price="0" limittype0="0" limitvalue0="0" limittype1="0" limitvalue1="0" applytype0="8" applyvalue0="30" applytype1="0" applyvalue1="0" applytype2="0" applyvalue2="0" value0="1800" value1="0" value2="0" value3="0" value4="0" value5="0" socket0="0" socket1="65008" socket2="127" socket3="64992" socket4="21631" socket5="4855" refine_vnum="111111" refine_set="45575" magic_pct="0" specular="0" socket_pct="0" />

Nie mogę go założyć i jest na 0godzin/minut, chce ,aby był na 2h.

Aby był na 2h musisz w value0 wpisać 120.

Aby się zakładał musisz ustawić mu type i subtype (nie pamiętam jakie to było, ale przepisz np. z Pierścienia Lucy).

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Skopiuj sobie wpis z Kolczyków z kości smoka, który daje 200 ataku.

Zmień ID, bonusy i czas w Value0

Opublikowano

Czy w bazie ustawiłeś type/subtype/value? Czy tylko w clientcie? Jeśli tylko w clientcie to musisz jeszcze to w bazie zmienić i będzie działać

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...