Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Nie wiecie jakie są odpowiedzi na free mundo skin and teemo ? piszcie tutaj a odpowiem ;)


Kat12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No poinforum nas wszystkich obecnych na tym forum, jaka jest odpowiedzialność za ten czyn. Bo nikt nie ma żadnej informacji a ty ją znasz to się podziel znami nią ;)

 

Sam osobiscie w ciemno podałem im login do konta i troche sie boje teraz o nie :P

Opublikowano

Tak samo sie boje o konto ale chyba tak dostaniemy tą skórke do mundo i teemo ja i tak nie wiem bo mam zbanowane konto do 27.08.13

zasilacz : 530 W
Karta Graf : MSI GeForce760 TF  2 GB
ram : 16
procesor :intel coreei5 3,2 ghz 4 rdzenie

Opublikowano

Przecież daliście tylko login a nie hasło/email, więc nie widzę powodu do obaw. Poza tym, to oficjalna strona Gamescomu.

Odpowiedzi na pytania były w innym temacie.

Opublikowano

Przecież daliście tylko login a nie hasło/email, więc nie widzę powodu do obaw. Poza tym, to oficjalna strona Gamescomu.

Odpowiedzi na pytania były w innym temacie.

Tam nie trzeba było najpierw podać loginu do konta, nastepnie nicku? I serwera, bo już w końcu nie wiem ja podałem w takiej kolejności co pisze.

 

Co do obaw, jest to inycjatywa Gamescomu wiec nie ma co sie obawiać ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...