Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ]Top The Beast[Dedyk][MODY][Feed The Beast][1.2.5!]


grzesiu3203

Serwer  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba ci si? typ serwera?

    • TAK
    • NIE, Uzasadni? swój wybór w odpowiedzi
  2. 2. Czy zagrasz na serwerze?

    • Oczywi?cie
    • Nie, bo mi si? nie chce
      0
    • Nie, nie znam modów
      0
    • Nie, nie lubi? mapek z zadaniami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
R
E
K
L
A
M
A
Top The Beast

 

[/img]
ipserwera.png
Adres IP: Będzie podane przy starcie
spec.png
Nazwa Serwera: Top The Beast
Wersja: 1.2.5
Typ Serwera: Dedykowany
WhiteList: Wyłączone
Tryb Gry: Mody
Premium: NIE!!!
Ilosc Slotow: Jeszcze nie ustalono
Zwierzeta: Włączone
Potwory: Włączone
PVP: Wyłączone
pluginy.png
Dobrze dostosowane
admin.png
Właściciel: Sadi37
Reszta nie wiadomo :D
opis.png
Szukasz serwera z modami, który mógłby sprawdzić twoją znajomość modów?
A może się nudzisz i chciałbyś porobić zadania z modami??
Jeśli tak to dobrze trafiłeś :D.
Pewnie niektórzy znają tą mapę a nosi ona nazwę,, Feed The Beast".
Niektórzy może w nią grali, a inni albo o niej nie słyszeli albo nie mają premium.
U nas nie będziesz potrzebował premium aby w nią zagrać.
Pewnie zastanawiasz się jak to będzie zrobione.
Czy wszyscy będą robili zadania dla 1 bestii??
Odpowiadamy NIE.
W taki sposób nowi gracze nie mogli by zrobić np. zadania numer 1.
Będzie to zrobione na jednej z 2 pomysłów.
1 będzie tym, że każdy będzie miał swój świat w MystCrafcie na którym będzie bestia.
Albo 2 wersja, że bestie będą nie daleko siebie na 1 świecie, coś na wzór skyblocka.
Serwer będzie na wersji 1.2.5, ponieważ na innych wersjach nie ma potrzebnego Equivalenta Exchange 2
Lista modów dostępna na forum mape Feed The Beast
(wystarczy wygooglować Feed The Beast)
Resztę dopisze później. Zapraszam do oddawanie głosów w ankiecie

Opublikowano

Po 1 Grzesiu czemu serwer na 1.2.5 ?

 

Bo tylko na tą wersje jest mapa. A mapa jest tylko na tą wersję, ponieważ equivalent exchange (głowny mod bez którego mapa nie może istnieć) jest na tą wersje.

Jak tylko wyjdzie pełna wersja mapy ennka która będzie na wersje 1.5.2 lub może nawet 1.6.2 będzie 2 edycja serwera z tamtą mapą :D

 

PS. O tym dlaczego to wersja 1.2.5 pisze w informacje dodatkowe :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...