Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[7dni] ArnoldzikBoczek


TheJeron78

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ODWOŁANIE.

 

 

Jesteś z siebie dumny? Od kiedy obrazą jest nazwanie kogoś kozą? Przecież to piękne stworzenie. Bardziej mogłem urazić kozę bo porównałem ją do miltinki. A słowo gimbus to nie obraza bo ona jest gimbusem mentalnym jak i pod względem wieku.

 

 

Nie będę owijał w bawełnę więc napiszę prosto : mam wyjebane czy dostanę unbana. Jak dla mnie to mogę założyć drugie konto i dalej hejtować tą kozę ale denerwuje mnie to, że ona nie ma bana mimo, że ma multi (harper i miltinka to ta sama osoba) pojebane kolesiostwo. Pewnie wam mikrocycki pokazała i dlatego nie ma bana - potwierdzone info.

Opublikowano

W twoich statusach obrazą jest "Jebać Endymiona" jak i "Jebane gimby".

 

Ban zostaje.

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...