Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Build] Shaco Ocena builda wykonanego przezemnie


Killau

  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak ocenisz Builda ?

    • 10/10
    • 9/10
      0
    • 8/10
      0
    • 7/10
      0
    • 6/10
      0
    • 5/10 napisz co poprawi? w nim
      0
    • 4/10 napisz co poprawi? w nim
    • 3/10 napisz co poprawi? w nim
      0
    • 2/10 napisz co poprawi? w nim
      0
    • 1/10 napisz co poprawi? w nim
      0
    • 0/10 ehh. szkoda s?ów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

oceńcie mojego builda i napiszcie co poprawić itd. czy ok jest.

zanim odpowiesz w temacie sprawdź te itemy co robią.

1. Tabi Ninja

2. Zbroja Strażnika

3. Zbroja Strażnika

4. Latarnia Wriggle

5. Plemienna Zbroja

6. Krwiożercza Hydra

 

build na Shaco.

Opublikowano

0/10 szkoda słów.

 

2 razy zbroja strażnika, po co mu latarnia, i czemu Tabi ? Hydra na sam koniec?.

Pamiętaj, zawsze liczę na:

 

 

 

"+"

Opublikowano

A sprawdziłeś co te itemy dają chociaż ?

 

nje ja jeztem z bronsu pienc i wyjszcdz z niego nje moge. pszykro mi i nie wiem co te zeczy dajom. dalem 0/10 bo koham hejcisz innyh nupkow

 

@edit

 

i poco mialbym zprawzac co te zeczy dajom jak wiem rze chydra daje 150 ad i minus piencsiet hape

Pamiętaj, zawsze liczę na:

 

 

 

"+"

Opublikowano

Ja pierdole, 2 wardeny, tabi, latarnia i warmog? Taki Shaco to nawet Soraki na low nie zjedzie, build żałosny jak i temat, najpierw wbij chociaż ten 10 lv, potem twórz tematy.

Opublikowano

Ja pierdole, 2 wardeny, tabi, latarnia i warmog? Taki Shaco to nawet Soraki na low nie zjedzie, build żałosny jak i temat, najpierw wbij chociaż ten 10 lv, potem twórz tematy.

takim buildem pod koniec gry jestem kozak i każdego rozwalam jak nie ucieknie oprócz niektórych bohaterów

lv mam 15 więc mi ti nie gadaj zebym nie tworzył postaci bo nie mam 10lv

noobie

Opublikowano

takim buildem pod koniec gry jestem kozak i każdego rozwalam jak nie ucieknie oprócz niektórych bohaterów

lv mam 15 więc mi ti nie gadaj zebym nie tworzył postaci bo nie mam 10lv

noobie

 

takim buildem to chyba na twoich 1 lvlach. twój build ssie i nie zrobisz go na 30.

Pamiętaj, zawsze liczę na:

 

 

 

"+"

Opublikowano

zrobiłem nowego

Tabi Ninja

Plemienna Zbroja

Czarny Tasak

Widmowy Tancerz

Widmowy Tancerz nie piszcie wtf 2 takie same itemy bo musiałem mieć 2 zęby było 100% kryta +

Ostrze Nieskończoności

jeżeli nie wiecie co te itemy mi dadzą razem z runami to patrzcie na dół

blok 10% obrażeń od przeciwników

10% więcej prędkości ruchu

45 ruchu

25 pancerza

1200hp

1% hp co 5sek

120 ataku

100% szybkości ataku więcej

105% szans na krytyka

to dają przedmioty z runami

NIE POSTAĆ !

oceńcie następnego builda

koszt 16.230

Opublikowano

@build z tematu:

Tabi to buty sytuacyjne przeciwko opponentom z phys dmg - na Shaco zdecydowanie lepsze są Mobilitki (dodatkowe MS przydaje się podczas ganku). Zbroje Strażnika - tez do wyrzucenia, na Shaco nie ma sensu składać tak wczesnie jednego (mozna w late do randu), a co dopiero 2. Wriggle niepotrzebne, lepiej zbudować albo jednego ze Spirit'ów, albo po prostu madredy a w late je sprzedać. Warmog - niepotrzebny, na Shaco lepiej skupić się na dmg. Hydra jest ok - tyle że w tym buildzie zbyt późno złożona. build oceniam na 1/10, ze względu na to że Hydrę akurat trafiłeś :)

 

@build up (#10)

 

O Tabi i Warmogu już napisałem. Black Clever, średni item na Shaco imo, lecz ujdzie. Ostrze Nieskończoności dobre. 2x Widmowe- niby bonus kryta, ale jednak zamiast nich wolałbym jednego Statikka, lub w ostateczności 1 statikk + 1 widmowy (na ogół 2 itemy z AS na raz są słabe, jednak na Shaco takie połączenie jest dobre). 5/10

 

W obu buildach brakuje mi BotRK'a oraz Statikka.

 

Proponowalbym od siebie taki build:

BotRK + Mobilitki + Statikk + Infinity Edge + Phantom1 + sytuacyjnie cos na survi (Randu/Sunfire/GA)

 

 

 

 

 

1 W tym momencie zamiast brac Phantoma mozna dac kilka itemow wczesniej Hydre, a wtedy caly build przesuwa sie o 1 miejsce dalej.

 




Opublikowano

Dziękuje za pomoc

Przedtem tym 1 buildem zawsze 1/10 - 2/20 itd.

a teraz 10/10 - 20/20 itd.

no a jak jest 10 zabójstw a 10 umarłych no to oznacza ze nie jestem słaby ale jestem średniakiem jest ok.

myślę ze jeszcze się powiększy staty na 15/10 25/20 itd. jak wbije 30lv i runki będą i będę dobry

Opublikowano

1.build chujowy

2.shaco jest uselles(porownuje to innych junglerow)

3.to za masz 10/10 to znaczy ze jestes slaby

4.napewno nie bedziesz dobry

5.nie grasz nim w jungli co tylko potwierdza moje slowa

 

bulid to mobilitki>botrk>warmog>ie»pd lub kosa st>sytacyjne

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...