Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7] PlumSurv [ Dedyk] [ Frakcje + Survival + PVP + SG] [ ZmiXowany SERWER] [UNIKATOWY] [Jedyny taki w POLSCE !] [Rozszerzony o SkyBlock]


plum1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg PlumSurv

Informacje.png

strzalka.gifTYP: SurVival + PVP + SG + SkyBlock

strzalka.gifSloty: 40

strzalka.gifIP: 46.29.17.171:25079

strzalka.gifPotwory: ON

strzalka.gifZwierzęta: ON

strzalka.gifPvP: ON

strzalka.gifPremium: OFF

strzalka.gifNether: ON

strzalka.gifBialaLista: OFF


Administracja2.png
Veroxx, Rozgromek,Puszka34

pluginy.png
Odpowiednio Dobrane...

InformacjeDot.png
Unikalne Pluginy, Świetne Areny PVP oraz SG, Zmodyfikowany SkyBlock, JEDYNY TAKI W POLSCE !!, Ciekawa Oferta Vip oraz SVip, Miła i Przyjazna Administracja, Dużo wolnych slotów, Ciekawa Przygoda, Nie Będziesz się Nudzić,

Generator by -outi-

KAŻDY KTO WEJDZIE NA SERWER I ZOBACZY GO BĘDĘ WDZIĘCZNY..

MYŚLE, ŻE WAM SIE SPODOBA .. OCENY NAPISZCIE W KOMENTARZACH ;)

JEDNA WAŻNA RZECZ!!

SERWER JEST NA 1.5.2 !

Opublikowano

Nie polecam a wiecie dlaczego ? bo :

*SVIP ma fly a co daje fly ? nie uczciwy walkie na pvp bo zawsze sobie ucieknie

*vipy ma 2x diax eq na max enchant , wykrywanie graczy , feed , leczenie , zmianę czasu , repair czyli same ulepszenia koxiaste

*Svip ma diax pro VI , jakieś tam działki ochronę , HEROBRINE go nie bije , jakieś fly i 2 staki kox jabłek i jeszcze 10 co 12 godz kolejne jakie durne rzeczy

*tp komenda /spawn to spawn z interneta jak pewnie pliki bo jest full warpow ktore nie działają

vipy pro sobie kampia i bija nowych przy spawnie a admini zamiast dać tego guzika to dadzą zabijać nowych vipa i tyle

a gildie mmm 33 strony , a wiecie dlaczego ? bo każdy sobie może zrobić

dla mnie serwer

Opublikowano

SVIP: Cena to 20,91 zł - więc za taką sumę raczej każdy wie co robi i kupuje...

VIP: Myślisz że SERWER utrzyma się za 5 zł ? Wątpie, a ma dodatkowe przywileje, aby ułatwiać rozgrywkę..

SVIP: Cena = Dodatkowe Rzeczy

Spawn i Pluginy: Większość z tych rzeczy już dawno nie ma lub zostały skasowane 2 dni temu podczas RESTARTU !!

Kampienie: Guzk na SURVIVALU jest ! Tylko trzeba umieć znaleźć..

Gildie : 33 strony - RESET MAPKI czyli 33 stron może jest 3-4 które nadal istnieją i mają gdziekolwiek CLAIMY pod GILDIE

DLA MNIE SERWER - JEST OGARNIĘTY ...

 

Zapraszam do komentowania ;)



ref@

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...