Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TheLordOfTheRingsIII [RPG] [Survival] [Królestwa] [NoweMoby]


Archerowy123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg TheLordOfTheRings [24/7] [RPG + SV]

 

Informacje3.png

strzalka.gifTYP: Dedyk [survival [RPG]

strzalka.gifSloty: 7 [beta-testy]

strzalka.gifIP: gs4.internalhost.pl:26065

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzÄta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Nie

strzalka.gifBialaLista: Tak

Administracja5.png

Archerowy [Właściciel]

 

pluginy3.png

Potrzebne.

 

InformacjeDOT3.png

Na serwerze jest bilans jedzenia.. Po pierwsze trzeba pić wodę, a po drugie nie można ciągle jeść tego samego. Czasem mięsko, czasem owoc. Są też nowe moby ( więcej inf. na spawnie ).
Jest pięć królestw: Mordor,Elfy,Ludzie,Krasnoludy i Hobbici. Każde z nich ma wojne z Mordorem. Wojny Eventowe organizowane są co sobotę.
Królestwa i ich zastaw:
Elfy:
- MrSyncroPL (Król)
- Hades
- domiki99
-
-
Krasnoludy:
- Dendik89 (król)
-
- Hellfire0007
-saladyn01
-
Hobbici:
- Archerowy (król)
-Gatoo130
-Viksu
-
-
Ludzie:
- PonuryWojownik (król)
-Assasyn
-Ziomer
-
-
Mordor:
- Dawista2000 ( król )
- Darkes116
-Cicha906
-
-
Wojny i Sojusze, wszelakie związki na spawnie serwera!
Przykładowe podanie:
Nick:
Kontakt:
Wiek:
Coś o sobie:
Dlaczego ty?: ( rozbudowane 3 zdania )
Królestwo:
Dlaczego to Królestwo?:
Pozdrawiamy!
Zostało 1 miejsc na serwerze!

 

Opublikowano
Nick:Cicha903

Kontakt:Skype (taki jak nick)

Wiek:16

Coś o sobie:Gram w minecrafta od 3 lat.Gram także w gry strategiczne i wojenne.

Dlaczego ty?: ( rozbudowane 3 zdania ) Ponieważ dosyć dobrze ogarniam minecrafta.Nie cheatuje (z trollowaniem to zależy od humoru :P),staram sie pomagać jak moge Oraz bede grać ok 2h dziennie.

Królestwo:Mordor

Dlaczego to Królestwo?:Kojarzy mi sie z zabijaniem (co lubie robić rzecz jasna w minecrafcie :P).

Opublikowano

 

Nick:Cicha903
Kontakt:Skype (taki jak nick)
Wiek:16
Coś o sobie:Gram w minecrafta od 3 lat.Gram także w gry strategiczne i wojenne.
Dlaczego ty?: ( rozbudowane 3 zdania ) Ponieważ dosyć dobrze ogarniam minecrafta.Nie cheatuje (z trollowaniem to zależy od humoru :P),staram sie pomagać jak moge Oraz bede grać ok 2h dziennie.
Królestwo:Mordor
Dlaczego to Królestwo?:Kojarzy mi sie z zabijaniem (co lubie robić rzecz jasna w minecrafcie :P).

Dodałem na skype, gdzie odbędzie się ostatni test.

Opublikowano
Nick:mkoes


Kontakt:KolesPL.kox


Wiek:15


Coś o sobie:O minecrafcie umiem walczyć jestem szlachetny nie zabijam początkowych graczy


Dlaczego ty?: ( rozbudowane 3 zdania ) 1.gram długo w minecrafta to ogarniam dobrze. 2.Nie cheatuje nie Niscze budowli. 3 Gram minecrafta Od początku gram codziennie 3h-4h


Królestwo:Elfy


Dlaczego to Królestwo?:bo grałem kiedyś na takim serwerze z takim królestwem.

Opublikowano

 

Nick:mkoes
Kontakt:KolesPL.kox
Wiek:15
Coś o sobie:O minecrafcie umiem walczyć jestem szlachetny nie zabijam początkowych graczy
Dlaczego ty?: ( rozbudowane 3 zdania ) 1.gram długo w minecrafta to ogarniam dobrze. 2.Nie cheatuje nie Niscze budowli. 3 Gram minecrafta Od początku gram codziennie 3h-4h
Królestwo:Elfy
Dlaczego to Królestwo?:bo grałem kiedyś na takim serwerze z takim królestwem.

Nie dodany, nieestetyczne podanie.

Opublikowano

Nick: Gatoo130

Kontakt: gg:8878941, skype: Gatoo130, PW

Wiek: 15

Coś o sobie: W minecrafta gram jakieś 3.5 roku. Lubię grać w gry FPS i niektóre mmorpg takie jak Aion czy RoM.

Dlaczego ty?: Sądzę, że będę nadawał się na serwer, ponieważ nie jestem oszustem ani nie utrudniam gry. Lubię pomagać innym graczom, jak i z nimi walczyć. Oraz ogarniam minecrafta w większej części.

Królestwo: Hobbici

Dlaczego to Królestwo?: Chciałbym dołączyć do hobbitów, ponieważ są zwinni i mieszkają w jamach. A ja lubię mieszkać w jamach.

Kragon845.jpg

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 

Jak pomogłem do daj +

Opublikowano
Nick: Ziomer

Kontakt: gg:48440198 lub pw

Wiek:14

Coś o sobie:W Minecraft Gram 2 Lata Lubie Takie Servery Jak Ten

Dlaczego ty?:Ogarniam Minecrafta Tak 9/10 ,Zawsze Czytam Zasady Servera Nie Placze Jak Dedne :D Nie oszukuje Nie Trolluje Nie wyzywam Jestem Mily Dla Graczy :p

Królestwo:Ludzie

Dlaczego to Królestwo?:Dlaczego to Krolestwo? Bo nie Krasnoludy bo sa male :D,nie Elf Bo maja Takie uszy dziwne :D,Nie hobbici Bo Szkoda mowic :D,Nie Mordor A Tego To Nie Wiem Czemu :D.

Opublikowano
Nick: Viksu

Kontakt: pw, skype oraz ts3

Wiek:14

Coś o sobie:W minecrafta gram już długi okres czasu. Lubie poznawać nowe serwery z ,,urozmaiceniami".

Dlaczego ty?: ( rozbudowane 3 zdania ) Jestem miły, nie oszukuję i nie utrudniam gry. Jestem w minecrafcie obeznany. Chętnie poznanam nowych ludzi :)

Królestwo: Hobbici

Dlaczego to Królestwo?: Gdyż miło kojarzą mi się z filmem ^^

d569a0f29dc8769574bdba3.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...