Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]O DODANIE ZAKLADKI BONUSÓW POD X


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tak jak w temacie proszę o dodanie zakładki bonusów pod klawisz x z tego tematu http://www.mpcforum.pl/topic/851775-dl-zakadka-bonus-pod-klawiszem/ jak jak robiłem wrzuciłem do pack wyskakiwał mi LOG więc coś zle musiałem zrobić a więc daje root i proszę o dodanie daje + i 5 w profilu

 

 

Root: http://www.multiupload.nl/VMAUGGLEBK

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/54a099e3375d7f45499d19ccfe1283f653f1bce36d611a8e054ed8959d8c76f9/analysis/1377372426/

Opublikowano

1) Rozpakuj plik root
2) Otwórz plik game.py

Następnie znajdź:
testAlignment = 0

Dodaj pod tym
BPisLoaded = 0

Jak ma wyglądać
testAlignment = 0[/size][/size]
[size="2"]BPisLoaded = 0


Następnie znajdź
[Tab][Tab]onPressKeyDict[app.DIK_F4][Tab]= lambda : self.__PressQuickSlot(7)

I dodaj pod tym
[Tab][Tab]onPressKeyDict[app.DIK_X][Tab]= lambda : self.__BonusPage()

Jak powinno wyglądać
[Tab][Tab]onPressKeyDict[app.DIK_F4][Tab]= lambda : self.__PressQuickSlot(7)[/size]
[Tab][Tab]onPressKeyDict[app.DIK_X][Tab] = lambda : self.__BonusPage()

[Tab][Tab]onPressKeyDict[app.DIK_LALT][Tab]= lambda : self.ShowName()

Teraz dodaj na samym końcu
[Tab]# BONUS
[Tab]
[Tab]def __BonusPage(self):
[Tab][Tab]import uiBonusPage
[Tab][Tab]global BPisLoaded
[Tab][Tab]try:
[Tab][Tab][Tab]if BPisLoaded != 1:
[Tab][Tab][Tab][Tab]exec 'uiBonusPage.BonusBoardDialog().Show()'
[Tab][Tab][Tab]else:
[Tab][Tab][Tab][Tab]pass
[Tab][Tab]except ImportError:
[Tab][Tab][Tab]import dbg,app
[Tab][Tab][Tab]dbg.Trace('uiBonusPage.py Importing error')
[Tab][Tab][Tab]app.Abort()
[Tab][Tab][Tab][Tab]# BONUS
[Tab]
[Tab]# BONUS
[Tab]def __TeamLogin(self, name):
[Tab][Tab]if self.interface.wndMessenger:
[Tab][Tab][Tab]self.interface.wndMessenger.OnLogin(2, name)

[Tab]def __TeamLogout(self, name):
[Tab][Tab]if self.interface.wndMessenger:
[Tab][Tab][Tab]self.interface.wndMessenger.OnLogout(2, name)
[Tab]# BONUS


Zapisujemy game

3) Otwieramy następnie plik ui.py i szukamy
[Tab]def SetOverVisual(self, filename):[/size]
[Tab][Tab]wndMgr.SetOverVisual(self.hWnd, filename)

Dodajemy pod tym
##Bonus[/size]
[Tab]def GetText(self):
[Tab][Tab]if not self.ButtonText:
[Tab][Tab][Tab]return# ""
[Tab][Tab]return self.ButtonText.GetText()

Jak ma wyglądać
[Tab]def SetOverVisual(self, filename):[/size]
[Tab][Tab]wndMgr.SetOverVisual(self.hWnd, filename)

##Bonus
[Tab]def GetText(self):
[Tab][Tab]if not self.ButtonText:
[Tab][Tab][Tab]return# ""
[Tab][Tab]return self.ButtonText.GetText()

[Tab]def SetDownVisual(self, filename):
[Tab][Tab]wndMgr.SetDownVisual(self.hWnd, filename)

Zapisujemy ui.py

4) Pobieramy plik uibonuspage.py wrzucamy do root
Następnie dodajemy wpis do root (nie mogę tego wpisu dodać w code)

[Tab][Tab]<File archivedPath="uibonuspage.py" type="2"><![CDATA[extracted\root\uibonuspage.py]]></File>

 

DL:

 

zrob sobie

 

(tut z innego forum, wkleiłem bo jak bym podal link to konkurencja przeciez..)

Czy wiesz że..


Zbieram Lajki?

Opublikowano

1) Rozpakuj plik root

2) Otwórz plik game.py

Następnie znajdź:

testAlignment = 0

 

Dodaj pod tym

BPisLoaded = 0

 

Jak ma wyglądać

testAlignment = 0[/size][/size]

[size="2"]BPisLoaded = 0

 

Następnie znajdź

[Tab][Tab]onPressKeyDict[app.DIK_F4][Tab]= lambda : self.__PressQuickSlot(7)

 

I dodaj pod tym

[Tab][Tab]onPressKeyDict[app.DIK_X][Tab]= lambda : self.__BonusPage()

Jak powinno wyglądać

[Tab][Tab]onPressKeyDict[app.DIK_F4][Tab]= lambda : self.__PressQuickSlot(7)[/size]

[Tab][Tab]onPressKeyDict[app.DIK_X][Tab] = lambda : self.__BonusPage()

 

[Tab][Tab]onPressKeyDict[app.DIK_LALT][Tab]= lambda : self.ShowName()

 

Teraz dodaj na samym końcu

[Tab]# BONUS

[Tab]

[Tab]def __BonusPage(self):

[Tab][Tab]import uiBonusPage

[Tab][Tab]global BPisLoaded

[Tab][Tab]try:

[Tab][Tab][Tab]if BPisLoaded != 1:

[Tab][Tab][Tab][Tab]exec 'uiBonusPage.BonusBoardDialog().Show()'

[Tab][Tab][Tab]else:

[Tab][Tab][Tab][Tab]pass

[Tab][Tab]except ImportError:

[Tab][Tab][Tab]import dbg,app

[Tab][Tab][Tab]dbg.Trace('uiBonusPage.py Importing error')

[Tab][Tab][Tab]app.Abort()

[Tab][Tab][Tab][Tab]# BONUS

[Tab]

[Tab]# BONUS

[Tab]def __TeamLogin(self, name):

[Tab][Tab]if self.interface.wndMessenger:

[Tab][Tab][Tab]self.interface.wndMessenger.OnLogin(2, name)

 

[Tab]def __TeamLogout(self, name):

[Tab][Tab]if self.interface.wndMessenger:

[Tab][Tab][Tab]self.interface.wndMessenger.OnLogout(2, name)

[Tab]# BONUS

 

 

Zapisujemy game

 

3) Otwieramy następnie plik ui.py i szukamy

[Tab]def SetOverVisual(self, filename):[/size]

[Tab][Tab]wndMgr.SetOverVisual(self.hWnd, filename)

 

Dodajemy pod tym

##Bonus[/size]

[Tab]def GetText(self):

[Tab][Tab]if not self.ButtonText:

[Tab][Tab][Tab]return# ""

[Tab][Tab]return self.ButtonText.GetText()

 

Jak ma wyglądać

[Tab]def SetOverVisual(self, filename):[/size]

[Tab][Tab]wndMgr.SetOverVisual(self.hWnd, filename)

 

##Bonus

[Tab]def GetText(self):

[Tab][Tab]if not self.ButtonText:

[Tab][Tab][Tab]return# ""

[Tab][Tab]return self.ButtonText.GetText()

 

[Tab]def SetDownVisual(self, filename):

[Tab][Tab]wndMgr.SetDownVisual(self.hWnd, filename)

 

Zapisujemy ui.py

 

4) Pobieramy plik uibonuspage.py wrzucamy do root

Następnie dodajemy wpis do root (nie mogę tego wpisu dodać w code)

[Tab][Tab]<File archivedPath="uibonuspage.py" type="2"><![CDATA[extracted\root\uibonuspage.py]]></File>

 

DL:

 

zrob sobie

 

(tut z innego forum, wkleiłem bo jak bym podal link to konkurencja przeciez..)

Tak tylko ja chce aby mi ktoś to zrobł ja jak dodawałem to mi LOG wyskakiwał

Opublikowano

To podaj treść loga. Nie czekaj na gotowca tylko zrób wszystko na spokojnie jeszcze raz :)

Nie mam już tego ponieważ wrzuciłem poprzednie root i nie mam teraz LOGA a jak ktoś to umie to chwila a mi się wydaje że wszystko dobrze zrobiłem

Opublikowano

Tak tylko ja chce aby mi ktoś to zrobł ja jak dodawałem to mi LOG wyskakiwał

 

Wypierdalaj stad w takim razie

Bez-nazwy_nxasswq.png


Opublikowano

Wypierdalaj stad w takim razie

Nikt cię nie będzie prosił może ktoś to wykona ja nikogo nie zmuszam

 

i jak do ciebie w domu mówią wypierdalaj to nie moja sprawa to jest publiczne forum więc zachowaj kulturę o ile wiesz co to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...