Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]SIEDZĘ W BRĄZE 5 I NIE MOGĘ WYJŚĆ!


FrankerZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM MUJ NICK W TEJ PSZEPIEPSZONEJ GRZE: N0ro2

nie moge wyjsc z bronzu 5 gram bardzo dobże ale ciogle mam tych jebanych nobuw w teamie no ja piepsze co pujde do seri to ktos bendzie afkował albo fidował już od 5 miesięcy siedze w tym guwnie i nie moge wyjsc. myślałem nawet o samobujstwie bo ta gra to jeden wielki szit!! płacze przez to grę co noc nie mogę spać bo hcę mieć srebrną ramke pod koniec sezonu no ale nie moge ;( pomurzcie mi prosze

a oto muj filmik udokumentowany na yotubie (pokaz umiejetnosci)



nie wiem kto to nagrał ale dzienkuje mu
Opublikowano

no jak missujesz hooki threshem to sie nie dziw

nie missuj hookow ,kupuj wardy wardy to win

wizja to win

agresja w early to win

rarafag

nlr

brony on

 

Opublikowano

Nie flame, graj dobrze, farm, idź tam gdzie team potrzebuje ;P

Brąz jest banalny, tam nie można przegrać.

Co do filmiku, to nie był twój skill, ale antyskill tresha ;P

EDIT: Nikt o takim nicku nie istnieje (pewnie był zmieniany), sam robisz banalne błędy ortograficzne i myślę, że właśnie nas trollujesz ;P

1378417167-U962219.png


by Maxiu


Opublikowano

Nie flame, graj dobrze, farm, idź tam gdzie team potrzebuje ;P

Brąz jest banalny, tam nie można przegrać.

Co do filmiku, to nie był twój skill, ale antyskill tresha ;P

EDIT: Nikt o takim nicku nie istnieje (pewnie był zmieniany), sam robisz banalne błędy ortograficzne i myślę, że właśnie nas trollujesz ;P

Ty nie ogarnąłeś ,że typ trolluje? trololololololololololo

 

 

 

@top

Słaby troll ,ale próbuj dalej. Większość płaczków na forum ma tutaj swoją historię.

Opublikowano

Ty nie ogarnąłeś ,że typ trolluje? trololololololololololo

 

 

 

@top

Słaby troll ,ale próbuj dalej. Większość płaczków na forum ma tutaj swoją historię.

wal sie w twuj pusty łeb tępaku

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...