Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam gry podobne do Metin2


° Nakou

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam gry [bardzo podobnej] do metin2

 

-Taka sama kamera

-Gra w ktorej są tylko miecze i jakieś czary

-Zeby tam jakieś zvroje były

- zeby to była gra online

 

*Za każdą podaną gre będzie lajk (ale jutro bo dziś wykorzystałem wszystkie :D )

 

Dodatkowo szukam

 

GTA online

jakąś najlepszą cześć gta online

nie wiem czy wgl. są jakieś części :D

bo jak narazie tylko na yt widziałem tą gre.

dobrze bedzie jak podacie link do strony gdzie mozna to pobrać i się zarejestrować

 

również będzie lajk.

41196912334212939960.png


Admin Cienia
Opublikowano

Na poziomie metina to tylko Tibia, nie obrażając przy tym nikogo.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Nie ma drugiej takiej gry, bo kto będzie wzorował się na popularnym chińskim gównie.

 

 

 

żeby nie było spamu, to polecę Ci Wow'a :OOO

 

No nie wiem co Ci polecić, bez kitu nie ma drugiej takiej gry... nawet trochę podobnej.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Neverwinter, tylko że tam masz kamerę zza pleców.

ehh.. coś Ty

Świat rogaczy i myszojebów to nie dla mnie :)

41196912334212939960.png


Opublikowano

nostale

grafika jak w pokemonach :)

 

No dobra widze że dalej musze w metina napierdalać.

 

Ma ktoś to GTA online multiplayer ?

nie wien czy tam są jakieś serwery czy co ale prosił bym o taki gdzie gra dużo ludzi :)

41196912334212939960.png


Opublikowano

Aion?

Jest podobny, tylko dużo bardziej rozbudowany.

Można tam stawiać sklepy , wybierać klase lub coś takiego :D ?

Jest tam takie coś jak bonowanie eq , pvp itp. :D ?

 

Aion?

Jest podobny, tylko dużo bardziej rozbudowany.

Można tam stawiać sklepy , wybierać klase lub coś takiego :D ?

Jest tam takie coś jak bonowanie eq , pvp itp. :D ?

41196912334212939960.png


Opublikowano

Można tam stawiać sklepy , wybierać klase lub coś takiego :D ?

Jest tam takie coś jak bonowanie eq , pvp itp. :D ?

 

Sklepy możesz wystawiać jak coś kupisz w ich is'ie czy questa zrobisz, nie pamiętam już.

Klasę też sobie wybierasz i są podobne typu: gladiator-woj, kler-szaman.

Eq również ma bony oraz pvp też występuje (są klany, odpowiedniki gildii)

Aion to też masa qestów.

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

Przeglądarkowa polecam RuneScape.com podobna do metin2 są miecze napisaleś online ale nie ''czy nie może być przeglądarkowa''.

Opublikowano

Tera? Ta gra strasznie przypomina mi Metin2 z tego co widziałem na filmikach.

Pierwsza osoba, w historii MPC Forum.pl która przekroczyła kamień milowy 100d online.


32Aef.png


By Alicexcullen


"So many people will idolise, while their own success is in their reach... Don't forget, you're able to design your own universe."

Opublikowano

Sam szukałem gry podobnej do Metina2 bardzo dużo czasu i nic nie znalazłem, zgaduję, że ty też nie znajdziesz więc nie ma co się nawet pytać.

 

Spróbuj pograć w tego Neverwinter'a, a jak już szukasz innej gry to polecam GTA SA:MP (Multiplayer). Masz całą masę serwerów - DM, Party, RP itd. Polecam RP ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...