Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

jaką byście stąd czapke wzieli?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pl.skate-europe.com/details/101619-czapka-z-daszkiem-new-era-monocol-ny-yankees-59fifty.html

 

ta jest zajebista :)

 

mam podobną tylko że zieloną i jest nadruj listka zioła

41196912334212939960.png


Opublikowano

a z new ery jaką byście wzieli? bo od nich mi się bardzo podobają
fajne któreś z tych?:
http://pl.skate-europe.com/details/101615-czapka-z-daszkiem-new-era-cotton-block-ny-yankees-9fifty.html

http://pl.skate-europe.com/details/101001-czapka-z-daszkiem-new-era-pop-tonal-ny-yankees-9fifty.html

 

pl.skate-europe.com/details/101619-czapka-z-daszkiem-new-era-monocol-ny-yankees-59fifty.html

ta jest zajebista :)

mam podobną tylko że zieloną i jest nadruj listka zioła


wzialbym ale fullcap :(

Opublikowano

 

słabe, w ogóle wszystkie na tej stronie sa brzydkie.

1357577137-U262310.png

Opublikowano

 

to żart?

żartem są ceny tych czapek, których wyprodukowanie kosztuje 10 złotych (przesadzam? 5?), a sprzedają po 200 i naiwne dzieciaki żądne lansu je kupują.


 

Opublikowano

Holden kupił czapkę za 1 dolca i swag był duży ;)

Tak btw w t.k max kupiłem spoko czapkę z quicksilvera za 30 zł.

To się nazywa kupowanie z głową ! (jebać to, że za jebany napis zapłaciłem 27zł)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...