Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] VPS dla 100-500 osób do 150zł


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam poszukują takiego vpsa .

gdzie uciągnie 100-500 osób do 300zł platność sms .

exone ma troche za drogo bo 4gb ramu nie opłaca się brać i 400zł wydawać .

taki np serwer 4gb ram procek 2-4gh.z szybkosc neta 100mb limit jakis np 500mb lub bez za 300zł płatnośc sms .

nie dawajcie mi tam gdzie nie ma sms .

 

i FREEBSD SYSTEMU BO METKA TYLKO NA FREEBSD SIE STAWIA .

nagroda do wyboru losowe konto

+ 5 na profilu i lajk ;)

i możę gm na moim serwerze .

 

Pozdrawiam Thean -.-

Opublikowano

Ja znalazłem pare stron z płatnością sms, nwm czy takie ci odpowiadają:

 

www.Budgetvps.pl
www.Hitme.net.pl

www.netdc.pl

 

Mam nadzieję że to ci pomoże.

55jk0m.jpg

Opublikowano

A liczyłeś VAT z SMS ? Każda złotówka to 23 grosze więcej przez VAT..

na telefonie mam tysiąc złotych :D

 

a mam pliki serwerowe już klient mi się kompresuje .

i jedyna wada to tylko dobry hosting wiadomo żeby chociaz na 3 meichy mi to starczylo xD

Opublikowano

Ja znalazłem pare stron z płatnością sms, nwm czy takie ci odpowiadają:

 

www.Budgetvps.pl

www.Hitme.net.pl

www.netdc.pl

 

Mam nadzieję że to ci pomoże.

Z wyżej przedstawionych ofert wydaje mi się, że netdc będzie najlepszą opcją.

 

Choć z drugiej strony, czytałem tu na MPC artykuł o serwerach i padła jedna ciekawa wypowiedź, która mnie bardzo zdezorientowała:

 

 

Lepszy tani dedyk, niż drogi VPS

arijh2.jpg

Opublikowano

Z wyżej przedstawionych ofert wydaje mi się, że netdc będzie najlepszą opcją.

 

Choć z drugiej strony, czytałem tu na MPC artykuł o serwerach i padła jedna ciekawa wypowiedź, która mnie bardzo zdezorientowała:

 

 

Ten co napisał o dysku coś palił pewnie.

Możesz poprosić o dillera.

1011932_514376648616209_1943977858_n.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...