Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NEW]IntCraft-Wojny Frakcji+Survival Dedyk 24/7 Miła i doświadczona administracja[Nowy Spawn] Zapraszamy![Oficjalna reklama]


L3siak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IntCraft Wojny Frakcji+Survival.




Witam! Chciałbym zaprezentować nowy serwer IntCraft który jest w miarę nowym serverem w śród serverów typu:Wojny Frakcji + Survival



Przejdźmy do tematu!



rrbs.png


Server jest w miarę nowy, ponieważ powstał pare dni temu. Szanse dotyczące rywalizacji dla każdego są rowne



U nas Vip czy Svip nie jest najlepszy na serverze pod wzgledem komend i eq!!!





Co oferujemy?


* Szybką pomoc w każdej sytuacji


* Otwartość w wszelkich propozycjach


* Poparcie uznanych graczy


* Konkursy na VIP'y(wkrótce na forum :) )



Czego oczekujemy?


* Propozycji poprawek


* Pomocy w zaangażowaniu graczy w "życie serwera"



Czego możecie się spodziewać po administratorach?


* Rzetelnych odpowiedzi na każdy temat


* Miłą obsługę


* Bardzo dużego zaangażowania w serwer(praca przy nim nawet po 6h dziennie)


IP: s9.fibercraft.pl:5019


* Sloty: 30 (Jeżeli będzie trzeba, to zostaną zwiększone)


* Status Serwera: Online


* White List: Off


* Non-Premium: On



epz3.png


Właściciel:ProLayer


Admin:Princeska


Moderator:xxxx


KidMod:Przemekke




Osób pomagających przy serwerze jest jeszcze kilka, lecz wymieniam najważniejsze persony, z którymi możecie się kontaktować w serwerowych sprawach.



Info Vip/Svip



Co posiada Vip?:Całą zbroję(EQ) Prot 2+Miecz ironowy+32 butelek expa jak i różnorodności wielu nowych komend których nie spotkamy u gracza



Co posiada SuperVip?:Całą zbroję(EQ) Prot 3+Miecz diamentowy Sharpness 4 Fire Aspect II+64 butelek expa jak i różnorodności wielu nowych komend których nie spotykamy u gracza jak i vipa.


5vwxw5.png

Opublikowano

refamy :D



ref



rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeefffffffffffffffffffffffffffffrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssssshhhhhhhhhhhhh

1377774857-U369478.png

Opublikowano

ref

 

zaraz event parkour szykujcie sie

I po evencie zostały rozdane nagrody za 3 miejsca :)

5vwxw5.png

Opublikowano

Serwer opisany tu zapowiada się fajnie. mozecie podac parę zscreenów np. spawn, kawalek mapki?

Opublikowano

Serwer opisany tu zapowiada się fajnie. mozecie podac parę zscreenów np. spawn, kawalek mapki?

Niedługo zrobię pare screenów żeby było ciekawiej ;>

5vwxw5.png

Opublikowano

Serwer super ale mam prośbę do kochanej Administracji nie do cb. L3siak aby administracja dala zwiększony EXP z mobów skoro nie można dodać EXP ze stone najlepiej 3x większy

0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Opublikowano

Serwer super ale mam prośbę do kochanej Administracji nie do cb. L3siak aby administracja dala zwiększony EXP z mobów skoro nie można dodać EXP ze stone najlepiej 3x większy

Dlaczego mnie uwzględniasz w tym poscie nie do cb L3siak. Ja sie nie mieszam w sprawy takie czy zwieksza cczy nie a jak zwieksza ze stone to 3x szybciej kilof bedzie sie marnowac ;>

5vwxw5.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...