Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Sztabki 2 5 10kk oraz bryłka złota


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam oto taki problem,że jak zmienie sprzedarz sztabki to jest taki sam w navi i w cliencie też zmieniłem i pisze sprzedarz 2kk sztabki 10kk i się sprzedaje za 2kk a cena za sprzedarz jest ustawiona10,000,000 kto pomoże dam +++

 

Opublikowano

Chodzi mi o to,że jak w navicat zmieniam np:Bryłki Złota na sprzedaż 500kk to nie działa jest cały czas zero,a robiłem restart serwera i jest nadal to samo.Nawet w cliencie w item proto też zmieniłem na 500kk i bryłka nadal jest na sprzedaż za 0 yang??

Opublikowano

Sprawdź id tej bryły lub sztaby, może być tak że w navi masz zdublowane sztabki pod innym id, co powoduje że nie edytujesz odpowiedniej sztabki.

74f31dbf1675f.jpg

 

Opublikowano

Witam mam oto taki problem,że jak zmienie sprzedarz sztabki to jest taki sam w navi i w cliencie też zmieniłem i pisze sprzedarz 2kk sztabki 10kk i się sprzedaje za 2kk a cena za sprzedarz jest ustawiona10,000,000 kto pomoże dam +++

Edytowałeś tę cenę, czy domyślnie jest ustawione na 10kk? Pytam, ponieważ np. u Mnie w Navi jest, na przykładzie sztabki 2kk:

gold - 2020000

shop_buy_price - 10000000

 

Trochę dziwnie, ponieważ sztabkę kupić mogę za 2.020.000 Yang, a sprzedać za 2kk - 3% czyli mam: 1.940.000 Yang .

Jeśli ustawisz w shop_buy_price - 50000000, to sztabka zostanie sprzedana za 9.700.000 Yang, czyli 10kk - 3%.

 

Pozdrawiam.

5y6tk3.gif

Opublikowano

Jeżeli chcesz Bryłke złota sprzedać za 400kk, to 400 mnożysz razy 5, czyli 400*5..

 

A jeżeli chcesz sprzedać sztabke złota za 10kk, to mnożysz 10*5.

pre_1387877119__logo.png

Opublikowano

 

Sprawdź id tej bryły lub sztaby, może być tak że w navi masz zdublowane sztabki pod innym id, co powoduje że nie edytujesz odpowiedniej sztabki.

 

 

Dobrze mam:

Bryłka 80008

Sztabka 10kk 80007

Sztabka 5kk 80006

Sztabka 80005

 

Edytowałeś tę cenę, czy domyślnie jest ustawione na 10kk? Pytam, ponieważ np. u Mnie w Navi jest, na przykładzie sztabki 2kk:

gold - 2020000

shop_buy_price - 10000000

 

Trochę dziwnie, ponieważ sztabkę kupić mogę za 2.020.000 Yang, a sprzedać za 2kk - 3% czyli mam: 1.940.000 Yang .

Jeśli ustawisz w shop_buy_price - 50000000, to sztabka zostanie sprzedana za 9.700.000 Yang, czyli 10kk - 3%.

 

Pozdrawiam.

 

Edytowałem bo miałem na 10kk 1,000,000-1kk więc dałem do kupna za 10kk-10,000,000kk i sprzedaż za 10,300,000kk

Opublikowano

Sztabki i Bryłka mają 5krotnie niższą niż pisze. W bazie musisz wpisać 5 razy większą cenę czyli:

Sztabka(1kk)-1.000.000*5=5.000.000

I robisz tak w każdym i masz normalne ceny:)

"Zdrowy rozsądek jest zbiorem uprzedzeń nabywanych w wieku lat osiemnastu."
"Jedyną pewną metodą unikania porażek jest nie mieć żadnych nowych pomysłów"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...