Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Welcome to League of Draven. Carrowanie dravenem


eXe007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Carrowanie gry dravenem :D

Tak wiem , że brąz , ale wyjsc z tego gunwa nie moge ;D

P.S graliśmy 31 minut.
26008943751370557360.png

ThePapi007_eune_236_1_logo.png
Na
MPCForum od 21 lis 2009 <3

League Of Legends <3

Opublikowano

Gz, wyjdziesz z brązu daj znać ^^

Kiedyś może wyjdę. Dostałem się do bronzu IV :D

ThePapi007_eune_236_1_logo.png
Na
MPCForum od 21 lis 2009 <3

League Of Legends <3

Opublikowano

Draven kontruje Eza a to Bronze (Tak sam w tym siedzę) więc rzadko zdaża się ogar na ADC miałeś Nautilusa na suppie to robi rozłam na suppie.

Anyway dobra gra ja dzisiaj Lee sinem 20/5 ^^ Na solo topie

Opublikowano

Kilka nowych ss'ów ;)

Tak wiem , lipna farma , ale nie skupiałem się za bardzo na niej :c


71000154706569356268.png

----------------------------------------------------
2x mecz

90503155034572389870.png

ThePapi007_eune_236_1_logo.png
Na
MPCForum od 21 lis 2009 <3

League Of Legends <3

Opublikowano

Gratulacje wymainowany draven na pewno dużo z działa więc życzę ci powodzenia na drodzę do ligi srebrnej

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

@up

 

Zgłoś sie z tym do konkursu na lolkingu ( Rozgrywka bez zgonu ).

 

 

@top

 

Nieźle , ja też carryuje ale vayne ;d

Play to have fun, not to win.

Opublikowano

Ok Papi teraz możemy duo grać ; ) Jak coś to codziennie jestem masz mnie :P No i ogółem powodzenia w wychodzeniu, chętnie Ci pomogę jeśli chcesz :) 3Maj się :D Ahh draven.

 

/ Azir

195721405447585377468.jpg

by  @czarnaaa

 

 

Jeśli pomogłem, daj lajka :)

 

 

Opublikowano

Tutaj był ciężki mecz początek przegrywaliśmy , dopiero w late coś graliśmy.

Tryndamere troszeczke feedował. Tylko ja i Udyr i Veigar coś graliśmy :P

Trynda rozkręcił się w late , ale i tak ogromnie na feedował olafa ;P


07611167962561825260.png

ThePapi007_eune_236_1_logo.png
Na
MPCForum od 21 lis 2009 <3

League Of Legends <3

Opublikowano

Twoja farma na ostatnim meczu :OOOOOOO

Słabo farmisz, dobrze farmiąc miałbyś już Last whispera dawno i może G.A

Opublikowano

Jeszcze w tym brązie ? xD

Masz niskie MMR, dlatego 99 LP.

Sprawdzają czy nadajesz się dalej.

Wiesz przeważnie dochodzę do 90-95 LP i następny mecz jaki gram to jest przegrana no i znowu ok 80-85pkt wygrywam i znowu 90-95 i tak w kółko :D

ThePapi007_eune_236_1_logo.png
Na
MPCForum od 21 lis 2009 <3

League Of Legends <3

Opublikowano

Czym wy sie jaracie. To jest takie warzywo że gość z silvera by go soraką ad zjechał. Siedzieć z b4 to trzeba mieć talent.

 

Pewnie, bo silver i brąz to baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo wielka różnica, gdzie poziom jest na diamencie, a nie podobny do brązu.

 

Anyway, brawo, powodzenia, byle do silvera :)

Opublikowano

ile wygrałeś meczy na 10 ? i do jakiej dywizji Cie przeniosło?, ładnie ogarniasz dravena, ale potem bedzie ciezej zobaczysz =D

sydno_eune_77_3_logo.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ile wygrałeś meczy na 10 ? i do jakiej dywizji Cie przeniosło?, ładnie ogarniasz dravena, ale potem bedzie ciezej zobaczysz =D

Nie pamiętam

Bronz 5 od początku byłem.

 

Już się wybiłem do bronzu 1 ;P

także jescze kilka meczy [mam nadzieje] i silverek ;p

 

65087645450144275630.png

 

ThePapi007_eune_236_1_logo.png
Na
MPCForum od 21 lis 2009 <3

League Of Legends <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...