Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta]Głosowanie na miss bikini Dolnego Śląska


Mr.Nuke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż odbywa się głosowanie na miss bikini Dolnego Śląska.

Sadistic macza w tym głosowaniu palce i wybrał swoją faworytkę, chłopacy sami wybili ją na 1 miejsce.

Myślę, że warto ją na tym miejscu utrzymać :D

Oto jej zdjęcie:

 

 

 

 

 

 

Do sedna sprawy!

Proszę was, abyście na nią zagłosowali w ankiecie (link na dole).

Wystarczy założyć konto (co trwa chwile) i można oddać 5 głosów na tą "piękna" panią.

Będzie beka przy podawaniu wyniku.

Liczę na to, że chociaż 5 osób wczuje się w tą akcje ^.^

Z góry dziękuje i życzę dobrej zabawy przy podawaniu wyników.

 


linki poza mpc

Weteran
Opublikowano

już zdejmowałem spodnie i wtedy otworzyłem spoiler ;/

 

będzie coś jak na hymn euro "wyślijmy sms na Jarzębine, będzie śmiesznie" pomyślało milion osób ;g

1329036830-U154499.png
Opublikowano

już zdejmowałem spodnie i wtedy otworzyłem spoiler ;/

 

będzie coś jak na hymn euro "wyślijmy sms na Jarzębine, będzie śmiesznie" pomyślało milion osób ;g

Wybacz stary napisałem, że z sadistica to mogłeś od razu się domyślić co tam będzie :D

Ostatnio się jakoś moda zrobiła tam na tego typu akcje.

 

Miss Bikini to ona raczej nie bedzie.

Jak na razie jest 1 i ma znacząca przewagę więc będzie.

 

Wspierajmy naszą boginie Wenus :D

linki poza mpc

Opublikowano

Obecnie wybranka naszych serc osiągnęła 1080 głosów!

Pora przybliżyć historie akcji:

Jeszcze wczoraj rano ta bogini Wenus miała marne 10 głosów, sado-trolle z sadistica zauważyły ją i zorganizowały takową akcje w ciągu 24h z najniższego miejsca wybiła się na pierwsze :P Nie jest to pierwsza taka akcja sadistica ale znowu udana, chociaż jeszcze nie wiadomo zostało utrzymać jej pozycje.

Do wygrania w samym konkursie są kosmetyki, tutaj za bardzo nie pomogą.

 

Także zapraszam do dalszego trollowania / głosowania dla beki i satysfakcji, że razem możemy coś zdziałać :D

Tutaj kilka fotek tej pani na zachętę (Dla fapaczy z mpcforum):

Uwaga! Spoiler otwierasz na własna odpowiedzialność!

 

 

66046_466125376808042_531592973_n.jpg

534074_464911006929479_739318561_n.jpg

1174647_519154604838452_1594710019_n.jpg

 

 

I jeszcze raz, głosujemy nie śpimy! :D

linki poza mpc

Opublikowano

Oj, dupcia niezła. Na pewno na nią zagłosuję i mam pytanko. Ile ona ma lat? Obstawiam, że 40+.

Ma 36 lat, jeszcze 2 lata temu wyglądała jak kobieta.

Próba zostania gwiazda filmową zniszczyła ją tzw. kompleksy ;)

Ona myśli, że teraz jest ładna i atrakcyjna i się z tym nie kryje, czytajcie opis pod jej zdjęciami w konkursie.

 

@edit

1101 glosów, dalej panie i panowie! :D

linki poza mpc

Opublikowano

Zapomniałeś dodać że ten "Troll" został wymyślony przez 1 z modów portalu Sadistic ;)

 

Zrobili sobie żarcik ale ciekawi mnie jaki będzie koniec tego "konkursu" gdyż ta babka nie jest najładniejsza, i może mieć małe problemy z innych stron jak wygra ;)

Opublikowano

Zapomniałeś dodać że ten "Troll" został wymyślony przez 1 z modów portalu Sadistic ;)

 

Zrobili sobie żarcik ale ciekawi mnie jaki będzie koniec tego "konkursu" gdyż ta babka nie jest najładniejsza, i może mieć małe problemy z innych stron jak wygra ;)

Kręci się tam plan na sadisticu żeby po tym jak wygra wysyłać masowo maile z skargą do TVN, że konkurs był fałszowany żeby z kolei sprawa trafiła do faktów.

Wiadomo, że TVN łyka co im się powie :)

Głosujcie i nie zapominajcie konkurs trwa do 31!

linki poza mpc

Opublikowano

Przypominam, że osoby głosujące przed 24 mogą głosowac znowu ;)

Nie zapominajcie oddawać głosów, póki pamiętacie haha

Dziękuje wszystkim osobą, które wspierają akcje.

Nie ma nic lepszego niż wspólny perfekcyjny trolling, już chce widzieć miny organizatorów i ich strach przed monitorem teraz :D

linki poza mpc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...